Ošetrujte poškodené, vyčerpané vlasy a suchú pokožku JEDNO - zložkovým prírodným prípravkom

Ošetrujte poškodené, vyčerpané vlasy a suchú pokožku JEDNO - zložkovým prírodným prípravkom

Späť do školy s InaEssentials Reading Ošetrujte poškodené, vyčerpané vlasy a suchú pokožku JEDNO - zložkovým prírodným prípravkom 4 minutes Next Vedeli ste, že všetky naše kvetinové vody sú hydroláty?
Divoký-rebríček-kvetinová-voda-pre-poškodené-vlasy-suchú-pokožku-InaEssentials

Hľadáte nový bylinný produkt na vyskúšanie? Ak hľadáte spôsoby, ako vyhrať boj s poškodenými, vyčerpanými vlasmi s rozštiepenými končekmi a suchou, dehydrovanou pokožkou – úplne nová Voda z Divokého Rebríčka od InaEssentials je presne to, čo hľadáte! Táto kvitnúca rastlina má dlhú históriu používania v tradičnej medicíne a verí sa, že ponúka širokú škálu výhod.

 

Rebríček je tradičná bulharská bylina, ktorú všetci veľmi dobre poznáme. Dá sa ľahko nájsť okolo poľných ciest a na poliach. Jeho horkastá chuť sa nedá pomýliť. Pravdepodobne ju poznáte vďaka jej úžasným vlastnostiam pri liečbe prechladnutia, chrípky a intímneho nepohodlia dokonca aj pri kožných ochoreniach, ako je akné.
Divoký-rebríček-kvetinová-voda-pre-poškodené-vlasy-suchú-pokožku-InaEssentials

Tajomstvá Rebríčka:

Rebríček je v našej rodine odjakživa. Je to jeden z tých prirodzených pomocníkov, ktorých máte vždy poruke, šetrne uložených na poličke, pripravených na použitie, kedykoľvek ich potrebujete, no častokrát ostanú zanedbaní.

Všetky si vlasy farbíme, dávame do formy žehličkami, fénujeme a vyčerpávame na maximum. Výsledkom sú poškodené, suché vlasy s rozštiepenými končekmi – v súčasnosti veľmi časté problémy. A všetky tie séra, oleje a ďalšie vlasové produkty, ktoré prichádzajú na pomoc, pomáhajú len zriedka, ale často spôsobujú mastné vlasy.

Rebríček bol už roky tajnou zbraňou niektorých dám v našej rodine! A teraz vám predstavujeme produkt vysokej kvality, ktorý je jednoduchý a pripravený na použitie, v praktickej fľaši s rozprašovačom – vitaj Voda z Divokého Rebríčka od InaEssentials! Naša rebríčková voda sa vyznačuje tým, že na rozdiel od väčšiny hydrolátov na trhu, ktoré sú „zvyškovým“ produktom po extrakcii esenciálnych olejov, tak naša InaEssentials Voda z Divokého Rebríčka je primárny destilát s vysokým obsahom esenciálneho oleja. Pretože veríme, že naši klienti si zaslúžia len kvalitné produkty.

 

Výhody a využitie Rebríčkovej vody InaEssentials – spoľahlivé riešenie pre poškodené vlasy a suchú pokožku

Rebríček je rastlina, ktorá sa už dlho používa na liečebné účely. Má dlhú históriu medicínskeho použitia. V minulosti sa používal na liečenie rán, rezných rán a odrenín. Používa sa aj na zastavenie krvácania. Na tieto účely sa dodnes používa rebríček biely.

Divoký-rebríček-kvetinová-voda-pre-poškodené-vlasy-suchú-pokožku-InaEssentials
Rebríček je jednou z účinných zložiek na liečbu viacerých problémov s vlasmi,
ako sú lupiny, svrbenie, mastná pokožka hlavy a taktiež na prevenciu šedivých vlasov. Pravidelným používaním vody z Rebríčka uvidíte úžasné zlepšenia vašich vlasov, a to znamená podpora zdravých vlasov, upokojenie pokožky hlavy, prevencia zápalových porúch, odstraňovanie rozštiepených končekov a kontrola vypadávania vlasov, pretože sa ukázalo, že taktiež zvyšuje rast buniek, ktoré tvoria vlasové folikuly.

 

Pri aplikácii na pokožku pomáha rebríčková voda vašej pokožke odstraňovať prebytočný maz z tváre a regulovať množstvo mazu, ktoré vaša pokožka produkuje. Tento prebytočný maz je v podstate dôvodom upchatých pórov a škvŕn na tvári. Časté používanie Rebríčka môže výrazne zabrániť prebytočnej mastnote a pomôcť vám dosiahnuť zdravšiu pokožku. Aktívne zložky byliny podporujú obnovu kožných buniek a redukujú vrásky.

Prírodná voda z divokého rebríčka od InaEssentials sa vyrába z ekologických polí a pestuje sa v súlade so všetkými štandardmi ekologického poľnohospodárstva. Radi veríme, že vďaka biologickej metóde pestovania si náš rebríček zachováva oveľa viac ako len jeho terapeutické vlastnosti, a tak sa voda z neho prirodzene vyrobená stáva skutočným liečivým darom Prírody! Aby sme zabezpečili vysokú kvalitu produktov, ktoré naša rodinná firma vyrába, sme zodpovední za každý krok v tomto dlhom procese: od pestovania rastlín cez ich zber až po uzavretie kvetinovej vody do 200 ml fľaše.

 

Nečakajte a vezmite si svoju vodu z Divokého rebríčka TERAZ so špeciálnou uvítacou zľavou – 20% ZĽAVA na prvých 100 fliaš! Vyskúšajte nášho najnovšieho člena farebnej rodiny InaEssentials tu:👇

InaEssentials

📌 100% vrátenie peňazí - žiadne zbytočné otázky 📝

Od roku 2021 platí zásada „zákazník má vždy pravdu“. To znamená, že ponúkame vrátenie peňazí, ak nie ste spokojní so svojimi produktmi.

 

„Cieľ nad rámec zisku: Aký má naša značka vplyv“

V InaEssentials veríme v odmenu komunitám, ktoré nás podporili. Preto sme hrdí na to, že môžeme členom menšinových skupín ponúknuť pracovné príležitosti, čím im pomáhame podporovať ich živobytie a poskytujeme im lepšiu budúcnosť. Výberom našich bio produktov zlepšujete nielen svoje zdravie a krásu, ale pozitívne ovplyvňujete aj životy iných. Pridajte sa k nám urobiť zmenu ešte dnes.