Ošetrujte poškodené, vyčerpané vlasy a suchú pokožku JEDNO - zložkovým prírodným prípravkom

Divoký-rebríček-kvetinová-voda-pre-poškodené-vlasy-suchú-pokožku-InaEssentials

Hľadáte nový bylinný produkt na vyskúšanie? Ak hľadáte spôsoby, ako vyhrať boj s poškodenými, vyčerpanými vlasmi s rozštiepenými končekmi a suchou, dehydrovanou pokožkou – úplne nová Voda z Divokého Rebríčka od InaEssentials je presne to, čo hľadáte! Táto kvitnúca rastlina má dlhú históriu používania v tradičnej medicíne a verí sa, že ponúka širokú škálu výhod.

 

Rebríček je tradičná bulharská bylina, ktorú všetci veľmi dobre poznáme. Dá sa ľahko nájsť okolo poľných ciest a na poliach. Jeho horkastá chuť sa nedá pomýliť. Pravdepodobne ju poznáte vďaka jej úžasným vlastnostiam pri liečbe prechladnutia, chrípky a intímneho nepohodlia dokonca aj pri kožných ochoreniach, ako je akné.
Divoký-rebríček-kvetinová-voda-pre-poškodené-vlasy-suchú-pokožku-InaEssentials

Tajomstvá Rebríčka:

Rebríček je v našej rodine odjakživa. Je to jeden z tých prirodzených pomocníkov, ktorých máte vždy poruke, šetrne uložených na poličke, pripravených na použitie, kedykoľvek ich potrebujete, no častokrát ostanú zanedbaní.

Všetky si vlasy farbíme, dávame do formy žehličkami, fénujeme a vyčerpávame na maximum. Výsledkom sú poškodené, suché vlasy s rozštiepenými končekmi – v súčasnosti veľmi časté problémy. A všetky tie séra, oleje a ďalšie vlasové produkty, ktoré prichádzajú na pomoc, pomáhajú len zriedka, ale často spôsobujú mastné vlasy.

Rebríček bol už roky tajnou zbraňou niektorých dám v našej rodine! A teraz vám predstavujeme produkt vysokej kvality, ktorý je jednoduchý a pripravený na použitie, v praktickej fľaši s rozprašovačom – vitaj Voda z Divokého Rebríčka od InaEssentials! Naša rebríčková voda sa vyznačuje tým, že na rozdiel od väčšiny hydrolátov na trhu, ktoré sú „zvyškovým“ produktom po extrakcii esenciálnych olejov, tak naša InaEssentials Voda z Divokého Rebríčka je primárny destilát s vysokým obsahom esenciálneho oleja. Pretože veríme, že naši klienti si zaslúžia len kvalitné produkty.

 

Výhody a využitie Rebríčkovej vody InaEssentials – spoľahlivé riešenie pre poškodené vlasy a suchú pokožku

Rebríček je rastlina, ktorá sa už dlho používa na liečebné účely. Má dlhú históriu medicínskeho použitia. V minulosti sa používal na liečenie rán, rezných rán a odrenín. Používa sa aj na zastavenie krvácania. Na tieto účely sa dodnes používa rebríček biely.

Divoký-rebríček-kvetinová-voda-pre-poškodené-vlasy-suchú-pokožku-InaEssentials
Rebríček je jednou z účinných zložiek na liečbu viacerých problémov s vlasmi,
ako sú lupiny, svrbenie, mastná pokožka hlavy a taktiež na prevenciu šedivých vlasov. Pravidelným používaním vody z Rebríčka uvidíte úžasné zlepšenia vašich vlasov, a to znamená podpora zdravých vlasov, upokojenie pokožky hlavy, prevencia zápalových porúch, odstraňovanie rozštiepených končekov a kontrola vypadávania vlasov, pretože sa ukázalo, že taktiež zvyšuje rast buniek, ktoré tvoria vlasové folikuly.

 

Pri aplikácii na pokožku pomáha rebríčková voda vašej pokožke odstraňovať prebytočný maz z tváre a regulovať množstvo mazu, ktoré vaša pokožka produkuje. Tento prebytočný maz je v podstate dôvodom upchatých pórov a škvŕn na tvári. Časté používanie Rebríčka môže výrazne zabrániť prebytočnej mastnote a pomôcť vám dosiahnuť zdravšiu pokožku. Aktívne zložky byliny podporujú obnovu kožných buniek a redukujú vrásky.

Prírodná voda z divokého rebríčka od InaEssentials sa vyrába z ekologických polí a pestuje sa v súlade so všetkými štandardmi ekologického poľnohospodárstva. Radi veríme, že vďaka biologickej metóde pestovania si náš rebríček zachováva oveľa viac ako len jeho terapeutické vlastnosti, a tak sa voda z neho prirodzene vyrobená stáva skutočným liečivým darom Prírody! Aby sme zabezpečili vysokú kvalitu produktov, ktoré naša rodinná firma vyrába, sme zodpovední za každý krok v tomto dlhom procese: od pestovania rastlín cez ich zber až po uzavretie kvetinovej vody do 200 ml fľaše.

 

Nečakajte a vezmite si svoju vodu z Divokého rebríčka TERAZ so špeciálnou uvítacou zľavou – 20% ZĽAVA na prvých 100 fliaš! Vyskúšajte nášho najnovšieho člena farebnej rodiny InaEssentials tu:👇

InaEssentials

📌 100% vrátenie peňazí - žiadne zbytočné otázky 📝

Od roku 2021 platí zásada „zákazník má vždy pravdu“. To znamená, že ponúkame vrátenie peňazí, ak nie ste spokojní so svojimi produktmi.

 

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené