AKNÉ a ako malá rodinná firma pomohla vyše 10,000 tínedžerom zbaviť sa ho

Akné

Problém, s ktorým sa stretáva každý tínedžer. Veľké značky ponúkajú riešenia, niektoré sú drahšie, iné lacnejšie, no všetky majú jedno spoločné: Neriešia problém prírodným a dlhodobým spôsobom. Začiatkom roka 2019, po tom, čo sme urobili niekoľko testov a poslali našu organickú levanduľovú vodu mnohým našim príbuzným a priateľom s podobnými problémami, sme boli ohromení tým, že nám všetci začali volať a ďakovať. To bol moment, kedy sme sa rozhodli spustiť náš produkt online.

Našťastie, my deti v našej rodinnej značke, sme v online prostredí zbehlí a predaj sme naštartovali. Dnes sa tešíme, ako z obyčajného produktu sa naša levanduľová voda stala najlepšie hodnoteným a najúčinnejším produktom proti akné najskôr v Bulharsku a v roku 2020 aj v iných krajinách Európy. Za týmto príbehom sa však skrývajú roky tvrdej práce.


VIAC O NÁS

Sme rodinná firma, ktorá sa ekologickému poľnohospodárstvu venuje od roku 2000. Začínali sme ako amatéri, ale s veľkým nadšením. Dnes, aj keď sa náš biznis rozrástol, neustále sa snažíme zlepšovať. K takémuto kroku sme pristúpili vo februári 2019, keď sme sa rozhodli uviesť naše produkty na lokálny trh. Nápad, ktorý dnes zožal úspech v celej Európe a vďaka ktorému Veselina vyhrala cenu Organický farmár roka.


InaEssentials Slovensko

Začali sme s vodami podnikať bez očakávaní... Náš syn Vasil urobil webovú stránku Inaessentials a rozhodol sa otestovať a spustiť reklamu na sociálnej sieti Facebook. Zo začiatku nebol evidentný žiadny efekt, ale za týždeň sa už objavili komentáre pod reklamou od spokojných zákazníkov.

Pokračovali sme a v určitom okamihu sme cítili, že nielen tínedžeri, ale ľudia všetkých vekových skupín kupujú našu levanduľovú vodu proti akné a sú spokojní.

Museli sme urobiť veľa zmien... Z domáceho plnenia fliaš sme prešli na kúpu plniaceho stroja. Po mesiaci sme si prenajali prvý výrobný priestor aj ďalšie potrebné prístroje a najali taktiež dvoch zamestnancov, ktorí sa zaoberali iba obchodom.

Zaviedli sme pre nás veľmi dôležité pravidlo: zákazník musí byť vždy spokojný. Po 1 000 predaných kusoch vody a ani jednej sťažnosti sme sa rozhodli ponúknuť vrátenie celej sumy za objednávku v prípade, že produkt nedosiahol očakávaný účinok. Dnes máme vyše milión kusov predaných vôd po Európe a iba 164 reklamácií, čo nám veľa hovorí o ich takmer zaručenom účinku.

Keď sme videli, že naša bio levanduľová voda je skutočne nápomocná, rozhodli sme sa zariskovať. A tak sme vstúpili na nové trhy / pl / sk / de / ro. Veľká Británia, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Španielsko a Francúzsko nasledovali po Bulharsku a začali sme dostávať „ďakovné“ správy vo všetkých týchto jazykoch. Toto všetko bolo pre nás ako splnený sen, no zároveň sme začali pociťovať aj veľkú zodpovednosť. Novou výzvou bolo udržať kvalitu našich služieb, ktorá bola pre nás vždy prioritou.

Dodnes na všetky správy na Facebooku a Instagrame odpovedáme čo najčastejšie, pretože vieme, že osobný prístup je veľmi dôležitý a hoci to chce čas, veríme, že to stojí za to. Dôkazom toho je viac ako 10 000 pozitívnych komentárov o našich prírodných produktoch.

ČO NÁS ODLIŠUJE?

U nás je hlavný rozdiel v tom, že sa o naše levanduľové polia staráme úplne iným spôsobom ako je zvyčajné. Naša úroda je 2x menšia ako priemer, no kvalita je neporovnateľná a tú si zákazníci pochvaľujú najviac. Je to spôsobené tým, že napriek tomu, že ponúkame ekologicky certifikované produkty, nedáme dopustiť ani na organické hnojivá či postreky. Jediné, čím naše polia ošetrujeme, je náš „tajný“ odvar, ktorý je vyrobený podľa biodynamickej receptúry.

Za splnu mesiaca zhromažďujeme žihľavu, ktorú potom používame ako hlavnú zložku pre odvar, zložku, ktoré nám poskytuje príroda. Sme presvedčení, že jednou z najlepších vlastností je jej jedinečný účinok proti akné, ktorý má naša levanduľová voda, čo nemá žiadny iný hydrosol na trhu.

CHCETE VYSKÚŠAŤ?

Zameriavame sa na spokojnosť a lojálnosť zákazníkov. Začali sme týmto myslením a budeme sa riadiť touto filozofiou aj naďalej. Ak si chcete vyskúšať našu levanduľovú organickú vodu alebo iné pleťové vody z našej ponuky, môžete to urobiť TU a od nás dostanete ako darček promo kód na 20% zľavu na vašu prvú objednávku, ktorý je: ina20

 

 

📌100% vrátenie peňazí za produkt🧾

Držíme sa hesla „Všetko pre zákazníka “. To znamená, že ak nie ste spokojný/á s účinkami produktov, ponúkame zaslanie akéhokoľvek iného produktu v tejto hodnote aj s poštovným zdarma, prípadne vrátenie sumy peňazí za produkt aj s poštovným :)

Počet komentárov: 72

 • Mam agresivnu formu zapaloveho akne. Po troch dnoch pouzivania viditelne zlepsenie! Lieky, maste od lekarov ani draha kozmetika z lekarne mi nepomohli tak ako levandulova voda a olej. Dokonca stiahol aj jazvy po akne, co som necakala.Za mna top.

  Ivet
 • Nezvyknem písať recenzie, ale ku tejto zázračnej vodičke sa musím vyjadriť. Odkedy sa nosia respirátory mám neskutočne zhoršeniu pleť keďže som ho mala na tvári 8-10 hodín a vykladať tovar, behať po predani atď, čiže sa pleť dusila. Skúšala som všelijaké séra ako kyselina Hyalurónová, salicylová, retinol, aj chemický peeling no to mi pleť skôr len viac rozcitlivelo. Mala som ju z toho strašne červenú a každé ráno som tŕpla ako zas po noci vyzerám.
  Tuto vodičku používam mesiac a musím povedať že nič z tých ospevovanych sér mi nepomohlo tak ako táto prírodná. Póry sa mi už po pár dňoch začali sťahovať, začali minút aj jazvičky a aj keď nemám v obľube levadnuľu veľmi rýchlo som si zvykla aj na vôňu. Akné mám zredukované skoro na minimum. Určite odporúčam každému, kto má problém s pleťou ako rozšírené póry, čierne bodky alebo celkovo akné. Objednávam znova! LEnka

  Lenka
 • Dobrý deň prajem, tiež som si zakúpila u Vas levandulovu vodu pre dcéru na akne vodička jej veľmi pomohla tak sa s toho veľmi teším a pre seba ružovú vodičku a za nás obe veľká spokojnosť. Pekne ďakujeme nech sa Vám darí prajem veľa spokojných zákazníkov ❤️

  Mária Švelanová
 • Naozaj som velmi spokojná, nielen,že čierne bodky na nose su menej viditeľné,ale taktiež aj keď si dám make up,moja pleť nie je vôbec mastná. A to ma presvedčilo,že je to naozaj skvelý produkt 🙏

  Vladka
 • Vždy som mala problém vybrať si kozmetiku na pleť,nakoľko ju mám veľmi citlivú a aj prípravky, ktoré boli určené pre citlivú pleť mi do pár minút spôsobili pálenie,začervenanie a ďalšie nepríjemné problémy. Dcéra mi objednala medovkovú vodu na citlivú pleť od vás a výsledok bol fantastický.Odvtedy už máme doma vyskúšanú aj levanduľovú a harmančekovú vodu a nedám na ne dopustiť. Vaše produkty sú naozaj výborné a odporúčam ich všetkým známym. Ďakujeme

  Magdaléna

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené

Hodnotiace medaily Judge.me

Judge.me Diamond Monthly Record Shop medal
Judge.me Gold Authentic Shop medal
Judge.me Gold Transparent Shop medal
Judge.me Top 250 Trending Shops medal
Judge.me Top 1% Shops medal