AKNÉ a ako malá rodinná firma pomohla vyše 10,000 tínedžerom zbaviť sa ho

AKNÉ a ako malá rodinná firma pomohla vyše 10,000 tínedžerom zbaviť sa ho

Akné

Problém, s ktorým sa stretáva každý tínedžer. Veľké značky ponúkajú riešenia, niektoré sú drahšie, iné lacnejšie, no všetky majú jedno spoločné: Neriešia problém prírodným a dlhodobým spôsobom. Začiatkom roka 2019, po tom, čo sme urobili niekoľko testov a poslali našu organickú levanduľovú vodu mnohým našim príbuzným a priateľom s podobnými problémami, sme boli ohromení tým, že nám všetci začali volať a ďakovať. To bol moment, kedy sme sa rozhodli spustiť náš produkt online.

Našťastie, my deti v našej rodinnej značke, sme v online prostredí zbehlí a predaj sme naštartovali. Dnes sa tešíme, ako z obyčajného produktu sa naša levanduľová voda stala najlepšie hodnoteným a najúčinnejším produktom proti akné najskôr v Bulharsku a v roku 2020 aj v iných krajinách Európy. Za týmto príbehom sa však skrývajú roky tvrdej práce.

VIAC O NÁS

Sme rodinná firma, ktorá sa ekologickému poľnohospodárstvu venuje od roku 2000. Začínali sme ako amatéri, ale s veľkým nadšením. Dnes, aj keď sa náš biznis rozrástol, neustále sa snažíme zlepšovať. K takémuto kroku sme pristúpili vo februári 2019, keď sme sa rozhodli uviesť naše produkty na lokálny trh. Nápad, ktorý dnes zožal úspech v celej Európe a vďaka ktorému Veselina vyhrala cenu Organický farmár roka.

InaEssentials Slovensko

Začali sme s vodami podnikať bez očakávaní... Náš syn Vasil urobil webovú stránku Inaessentials a rozhodol sa otestovať a spustiť reklamu na sociálnej sieti Facebook. Zo začiatku nebol evidentný žiadny efekt, ale za týždeň sa už objavili komentáre pod reklamou od spokojných zákazníkov.

Pokračovali sme a v určitom okamihu sme cítili, že nielen tínedžeri, ale ľudia všetkých vekových skupín kupujú našu levanduľovú vodu proti akné a sú spokojní.

Museli sme urobiť veľa zmien... Z domáceho plnenia fliaš sme prešli na kúpu plniaceho stroja. Po mesiaci sme si prenajali prvý výrobný priestor aj ďalšie potrebné prístroje a najali taktiež dvoch zamestnancov, ktorí sa zaoberali iba obchodom.

Zaviedli sme pre nás veľmi dôležité pravidlo: zákazník musí byť vždy spokojný. Po 1 000 predaných kusoch vody a ani jednej sťažnosti sme sa rozhodli ponúknuť vrátenie celej sumy za objednávku v prípade, že produkt nedosiahol očakávaný účinok. Dnes máme vyše milión kusov predaných vôd po Európe a iba 164 reklamácií, čo nám veľa hovorí o ich takmer zaručenom účinku.

Keď sme videli, že naša bio levanduľová voda je skutočne nápomocná, rozhodli sme sa zariskovať. A tak sme vstúpili na nové trhy / pl / sk / de / ro. Veľká Británia, Rakúsko, Rumunsko, Slovensko, Španielsko a Francúzsko nasledovali po Bulharsku a začali sme dostávať „ďakovné“ správy vo všetkých týchto jazykoch. Toto všetko bolo pre nás ako splnený sen, no zároveň sme začali pociťovať aj veľkú zodpovednosť. Novou výzvou bolo udržať kvalitu našich služieb, ktorá bola pre nás vždy prioritou.

Dodnes na všetky správy na Facebooku a Instagrame odpovedáme čo najčastejšie, pretože vieme, že osobný prístup je veľmi dôležitý a hoci to chce čas, veríme, že to stojí za to. Dôkazom toho je viac ako 10 000 pozitívnych komentárov o našich prírodných produktoch.

ČO NÁS ODLIŠUJE?

U nás je hlavný rozdiel v tom, že sa o naše levanduľové polia staráme úplne iným spôsobom ako je zvyčajné. Naša úroda je 2x menšia ako priemer, no kvalita je neporovnateľná a tú si zákazníci pochvaľujú najviac. Je to spôsobené tým, že napriek tomu, že ponúkame ekologicky certifikované produkty, nedáme dopustiť ani na organické hnojivá či postreky. Jediné, čím naše polia ošetrujeme, je náš „tajný“ odvar, ktorý je vyrobený podľa biodynamickej receptúry.

Za splnu mesiaca zhromažďujeme žihľavu, ktorú potom používame ako hlavnú zložku pre odvar, zložku, ktoré nám poskytuje príroda. Sme presvedčení, že jednou z najlepších vlastností je jej jedinečný účinok proti akné, ktorý má naša levanduľová voda, čo nemá žiadny iný hydrosol na trhu.

Zameriavame sa na spokojnosť a lojálnosť zákazníkov. Začali sme týmto myslením a budeme sa riadiť touto filozofiou aj naďalej. Ak si chcete vyskúšať našu levanduľovú organickú vodu alebo iné pleťové vody z našej ponuky, môžete to urobiť TU a od nás dostanete ako darček promo kód na 20% zľavu na vašu prvú objednávku, ktorý je: ina20 

 

„Cieľ nad rámec zisku: Aký má naša značka vplyv“

V InaEssentials veríme v odmenu komunitám, ktoré nás podporili. Preto sme hrdí na to, že môžeme členom menšinových skupín ponúknuť pracovné príležitosti, čím im pomáhame podporovať ich živobytie a poskytujeme im lepšiu budúcnosť. Výberom našich bio produktov zlepšujete nielen svoje zdravie a krásu, ale pozitívne ovplyvňujete aj životy iných. Pridajte sa k nám urobiť zmenu ešte dnes.