InaEssentials je spoločnosť, ktorá sa zaviazala k udržateľnosti v každom aspekte svojej činnosti. Od poľnohospodárskych postupov, ktoré používame pri pestovaní vlastných ekologických plodín, až po obaly, ktoré používame na naše výrobky, sa snažíme minimalizovať náš vplyv na životné prostredie a podporovať spravodlivý obchod a zodpovedné získavanie zdrojov.


Jedným zo spôsobov, ako sa snažíme o udržateľnosť, sú naše poľnohospodárske postupy. Uplatňujeme udržateľné poľnohospodárske techniky, ako je napríklad šetrné obrábanie pôdy a striedanie plodín, aby sme šetrili zdroje a chránili životné prostredie. Naše rastliny sa pestujú biodynamickým spôsobom, čo znamená, že používame prírodné metódy na ochranu a ošetrovanie našich rastlín, ako je napríklad používanie extraktu z divokej žihľavy. Rastliny žihľavy sa podľa biodynamického spôsobu zberajú pri splne mesiaca, čo podľa predpokladov zvyšuje silu a účinnosť rastlín.


Zvyšky z destilácie našich esenciálnych olejov používame aj ako kompost do pôdy, ktorý pomáha zlepšovať jej zdravie a úrodnosť. To nám umožňuje produkovať vysokokvalitné ekologické plodiny a zároveň minimalizovať náš vplyv na životné prostredie.


Okrem našich poľnohospodárskych postupov podporujeme aj spravodlivý obchod a zodpovedné získavanie zdrojov. Úzko spolupracujeme s farmármi a dodávateľmi, ktorí používajú udržateľné poľnohospodárske postupy a poskytujú spravodlivé mzdy a pracovné podmienky. Podporou týchto poľnohospodárov a dodávateľov pomáhame presadzovať udržateľné poľnohospodárstvo a zlepšovať život ľudí zapojených do tohto odvetvia.


V neposlednom rade sa zaväzujeme používať obaly, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu. Všetky fľaše našich produktov sú recyklovateľné a vyzývame našich zákazníkov, aby ich po skončení používania produktov recyklovali.


Celkovo sa spoločnosť InaEssentials venuje udržateľnosti vo všetkých aspektoch nášho podnikania. Snažíme sa minimalizovať náš vplyv na životné prostredie, od poľnohospodárskych postupov až po balenie a získavanie surovín, a podporujeme spravodlivý obchod a zodpovedné získavanie surovín.

„Cieľ nad rámec zisku: Aký má naša značka vplyv“

V InaEssentials veríme v odmenu komunitám, ktoré nás podporili. Preto sme hrdí na to, že môžeme členom menšinových skupín ponúknuť pracovné príležitosti, čím im pomáhame podporovať ich živobytie a poskytujeme im lepšiu budúcnosť. Výberom našich bio produktov zlepšujete nielen svoje zdravie a krásu, ale pozitívne ovplyvňujete aj životy iných. Pridajte sa k nám urobiť zmenu ešte dnes.

ZOSTAŇTE S NAMI

Príspevky na blogu

MDŽ - 8. marec: Ktorý produkt rozdávame tento rok zadarmo?

MDŽ - 8. marec: Ktorý produkt rozdávame tento rok zadarmo?

Každý rok 8. marca rozdávame jeden z našich bestsellerov zadarmo. Dôvodom je náš hlavný cieľ: predstaviť prírodnú kozmetiku čo najväčšiemu počtu ľudí, pretože veríme, že príroda má odpovede na vše...
Maria a Vasil Ralchevi

Odpoveď prírody na Pigmentáciu a Starecké Škvrny: Hydrolina z Jedle Bielej

Náš rodinný príbeh InaEssentials: „Prineste prírodu do svojej Skincare rutiny“ Naša rodinná značka verí, že príroda poskytuje všetky riešenia pre zdravú a krásnu pleť. Ako rodičia troch detí chápe...
Maria Ralcheva holding Saint John’s Wort herb

Odpoveď prírody na Psoriázu: Hydrolina z Ľubovníka Bodkovaného

Ako matka a majiteľka firmy chápem dôležitosť používania prírodných produktov pre seba aj moju rodinu. Preto som nadšená, že vám môžem predstaviť naše najnovšie riešenie starostlivosti o pleť: Bio...