Slovenské zákaznícke recenzie

Based on 6876 reviews
86%
(5904)
8%
(537)
4%
(265)
1%
(93)
1%
(77)
Levanduľová voda

Chcela som ju vyskúšať a som veľmi spokojná.

Najlepší základ u mňa TOP

Prvýkrát keď som sa dozvedela o Vašich produktoch, som ich hneď vyskúšala. Ako prvá bola harmancekova vodička, proste úžasná, pri ďalšej objednávke som si doplnila zásoby a samozrejme pridala už aj žihľavy sprej a salviovy.. na ďalšej objednávke som opäť k harmancekovej vodicke pribalila aj nový produkt a to žihľavy šampón a levandulovu vodičku.. som maximálne spokojná s produktami, a proste tieto sú u mňa TOP a tvoria základ v kúpeľni ;)

Voda zo žihľavy

S výrobkom som spokojná. Určite ho odporúčam😀

Nesmierna spokojnosť 👍❤️😘

Spokojnosť

Zo setu šampónov som začala používať žihľavový. Zatiaľ som spokojná, možno by som privítala aj nejaký prírodný kondicionér alebo balzam, aby sa vlasy dali lepšie rozčesať.

Voda z jedle bielej

Vodicku z jedle bielej uzivam asi 3. tyzden. Ma uzasnu vonu, po uzivani pokozka jje hebka.Zda sa mi , ze pigmentivé flaky su bledsie. Som spokojna! 🥰
Dakujem Vam!

Som veľmi spokojná s vašim šampónom. Vlasy sa mi toľko nemastia a po lupinách, ani stopa.
Ďakujem za vaše produkty ❤️ Používam aj vodičky na pleť a milujem ich 😂🤗

Prírodné vody Levanduľa, mäta, žihlava

Super produkty ,používa celá rodina :)

Prírodná voda z divokej škumpy vlasatej - pomoc pri zapálených a krvácajúcich ďasnách

Začala som mať problém s tým, že keď som si umývala zuby väčšia časť pasty bola stále krvavá a preto som si skúsila vybrať túto vodičku, keďže som si objednávala aj iné vodičky, pridala som aj túto z divokej škumpy vlasatej. Sama za seba môžem povedať, že asi po ani nie dvoch dňoch užívania (ráno a večer) som videla veľký rozdiel, neviem či tá vodičku zkľudňuje alebo lieči nejaký zápal, ale ozaj pomohlo a bola som prekvapená, že tam rýchlo. Používam ďalej. Chuť je pre mňa troška problémom, ale ak to má pomôcť neriešim.

Organická rumančeková voda na podráždenú pokožku (200ml)

Sprejový rozprašovač na pleťové vody

Organická levanduľová voda - proti prejavom akné (200ml)

Lebanduľový šampón

Levanduľový šampón je výborný👍😉určite si opäť objednám👍😉

ružová voda

Príjemná :)

Ružová voda

Proste najlepšia akú som kedy mala. Páči sa mi jej vôňa a moja pleť je s ňou spokojná tiež. Ďakujem za tento skvelý výrobok ♥️😊

Žihľavový šampón

Tento prírodný šampón nádherne vonia a okrem toho , že bojuje proti vypadávaniu vlasov ich aj vyživuje a nezaťažuje/ nevysušuje ako iné šampóny, ktoré som doteraz používala. Odkedy ho používam mám vlasy viditeľne zdravšie, menej mi vypadávajú a nemastnejú.

Levanduľová voda

Objednávam opakovane, synovi pomáha na akné

Ružová voda

Skvelá ❤️
Levandulova vodička mi moc nespadla ale poslali mi zadarmo matovu a musím uznať že je menej vysusujuca a skvele vonia :)

Ina Essentials produkty

Pôvodne som išla vyskúšať levanduľovú vodu, nakoniec som postupne skúšala viac produktov. Levanduľová a harmančeková voda absolútne topky, objednávam znova a znova ako i iné produkty. Ďakujem.

Levanduľovú vodu používa dcérka už asi rok...odvtedy sa jej pleť veľmi zlepšila.Teraz ideme vyskúšať aj levanduľový šampón,verím,že aj ten bude tak dobrý a účinný.

Prírodný žihľavový šampón

Pred používaním tohto šampónu som si musela umývať vlasy každý deň ( rýchlo sa mi mastili) Už po prvom použití som cítila rozdiel - vlásky vydržali aj na druhý deň. Po dlhšom používaní (cca 10 dní ) boli dni, keď mi vlasy vydržali aj tri dni!!!... a ako bonus sú pevnejšie a pružnejšie! S vodou zo žihľavy od inaesentials je to dokonalá kombinácia na boj proti mastným vlasom, na regeneráciu poškodených vlasov a na posilnenie a hlavne rast. Úžasné 😍
Ďakujem Inaessentials 💞

Hodnotiace medaily Judge.me

Judge.me Diamond Monthly Record Shop medal
Judge.me Gold Authentic Shop medal
Judge.me Gold Transparent Shop medal
Judge.me Top 100 Trending Shops medal
Judge.me Top 1% Shops medal