Ekologický Farmár Roka - Veselina Ralcheva a jej revolučné produkty proti akné, ekzému a iným problémom

Ekologický Farmár Roka - Veselina Ralcheva a jej revolučné produkty proti akné, ekzému a iným problémom

VESELINA RALCHEVA

"Liečivá sila prírody, využívaná pri riešení problémov ľudí, na rozdiel od hromadnej chémie okolo nás."

Veselina Ralcheva - Cena Organický farmár roka 2019

V roku 2002 som bola učiteľkou hudby a môj manžel Nikolay hasičom. Nikolay začal hovoriť o možnosti, že začneme pestovať ruže. Spočiatku som mu hovorila, že je to príliš komplikované a nie je to pre nás, napriek tomu ma dokázal presvedčiť, aby som to skúsila. Dnes žijeme život svojich snov, keď pracujeme spolu s našimi 3 deťmi a ponúkame naše organické a ekologické produkty vo viac ako 14 európskych krajinách. To je niečo, čo som nikdy nečakala, že sa môže stať, a preto vždy hovorím ľuďom, aby si vybrali aj možno neznámu cestu, keď sa, ale, nová príležitosť naskytne.

Od roku 2006 do roku 2018 sa naše poľnohospodárske podnikanie stalo hlavným príjmom obyvateľov menšín v Panagyurishte (naše domovské mesto v Bulharsku), od roku 2006 až dodnes je jeho sociálna stránka stále podstatnou súčasťou. Ja, Veselina, neustále kontrolujem známky detí svojich zamestnancov a povzbudzujem ich, aby sa vždy usilovali o vzdelanie a osobný rast. Táto sociálna politika, ktorá je tak silno integrovaná do našej kultúry, je dôvodom, prečo teraz máme viac ako 60 pracovníkov, ktorí sú dnes súčasťou našej organickej rodiny.

ROK 2019 A MALÉ VEĽKÉ KROKY, KTORÉ VIEDLI K NIEČOMU VEĽKÉMU

Cena "Ekologický výrobca roka" bola udelená prvýkrát v roku 2019 a získala ju práve Veselina Ralcheva. Je to uznanie za dlhoročné úsilie a prácu, ale taktiež za rok 2019, počas ktorého Veselina zmenila v Bulharsku pohľad na organické produkty. Prostredníctvom „organických záhrad rodiny Ralchevi“ a Inaessentials sme mohli ukázať verejnosti, čo skutočne znamená organicky pestovať a natáčali sme celý proces našej výroby. Toto ukázalo ľuďom reálny rozdiel medzi skutočnými ekologickými a konvenčnými produktami. 

NAJVÄČŠÍ ÚSPECH

Po mnohých testoch, výskumoch a validáciách, sme spolu s rodinou v roku 2019 uviedli na trh značku Inaessentials. Značka pre organickú kozmetiku, ktorá skutočne pomáha ľuďom a mení životy. Značka, do ktorej vkladáme celé svoje srdce a úsilie. Vieme, aká silná môže byť kvetinová voda pri riešení rôznych problémov, ako je akné, ekzémy, ružovka, dermatitída, krvácanie ďasien atď. Tieto produkty vyrábame pestovaním všetkých byliniek v našom domovskom meste. Všetky tieto produkty sa pestujú ekologickým spôsobom bez toho, aby sa dokonca používali organické pesticídy. Jediné, čím svoje polia ošetrujeme, je náš „tajný“ odvar, ktorý je vyrobený podľa biodynamického receptu.

2 produkty, ktoré spôsobili revolúciu v Bulharsku a pomaly aj v Európe

Prostredníctvom našej organickej levanduľovej vody proti akné sme v roku 2019 pomohli viac ako 20 000 tínedžerom, ešte v Bulharsku, vyrovnať sa s akné. Levanduľová voda je niečím skutočne jedinečným. Hlavným tajomstvom našej organickej levanduľovej vody proti akné je to, že sa o svoje levanduľové záhrady staráme úplne inak. Náš výnos je dvakrát nižší ako priemer, ale kvalita je neporovnateľná a to je to, čo zákazníci chvália najviac. Je to tak kvôli tomu, že napriek tomu, že máme ekologickú certifikáciu, nepoužívame ani organické hnojivá alebo postreky. V súčasnosti je naším najpredávanejším produktom na všetkých trhoch Európy, na ktorých pôsobíme.

Druhý produkt, ktorý InaEssentials vyrába takmer bez konkurencie- prírodná ústna voda zo škumpy vlasatej na prevenciu ústnej dutiny, sa stáva úspešným tajomstvom mnohých, ktorých trápia problematické ústa a ďasná. Produkt je alternatívou k bežnej ústnej vode a škumpa vlasatá je v Bulharsku dobre známou, kde ju každý nazýva bylinkou s najsilnejším antibakteriálnym účinkom.

Začiatkom roku 2019 sme vytvorili webstránku a začínali s malou reklamou a nízkymi očakávaniami. Až do dňa, kedy sa na Facebooku objavil komentár ohľadne levanduľovej vody od spokojného zákazníka. Potom prišiel druhý, tretí, štvrtý....

Recenzie a slovné odporúčania našej značky sú také silné, že z firmy s ručným nalievaním vody do fliaš sa z Inaessentials stáva obchod s 15 zamestnancami, ktorí naplno pracujú a starajú sa o spokojnosť zákazníkov. Heslom značky Inaessentials je “ Potreby zákazníka musia byť na prvom mieste a každý zákazník akoby bol člen rodiny”. 

Веселина и Васил Ралчеви

POKRAČOVANIE

Po tom, čo Veselina videla veľkú spokojnosť s levanduľovou vodou a to, ako pomáha ľuďom a ako pomáha tínedžerom s problémami s pleťou, rozhodla sa pokračovať touto cestou. Spolu so svojou rodinou našla taktiež pomoc pre skupinu ďalších problémov:

Na lupiny a seboreu - organickú vodu zo šalvie lekárskej ✅

Na suchú pokožku - organickú ružovú vodu ✅

Na dermatitídu a citlivú pokožku - organickú medovkovú vodu ✅

Na ekzém a podráždenia - organickú vodu z rumančeka ✅

SEN

Napriek obrovskej podpore zo strany zákazníkov a tomu, ako veľká sa Inaessentials stala za 1 rok, naďalej snívame o veľkých cieľoch a máme dva hlavné. Sprístupniť prírodné produkty čo najviac každému a pokračovať vo vytváraní prírodných produktov, ktoré pomáhajú pri riešení zdravotných problémov ľudí. Spolu s manželom a našimi deťmi dávame do Inaessentials všetko, čo je v našich silách, aby sme vytvorili čo najlepšiu skúsenosť z nákupu u nás, a vieme, že vďaka budovaniu nie skupiny zákazníkov, ale Inaessentials rodiny, zájdeme ďaleko!

Pre všetkých, ktorí čítajú tento blog, má Veselina tiež prekvapenie. Ide o 15% zľavu z ich jednej objednávky na rodinnej webovej stránke: www.inaessentials.sk a je to kód pre 15% z objednávky: vesi15

Vieme, že ste zaneprázdnení, a preto nebudeme podrobne popisovať každý z našich produktov. Na našom webe nižšie si môžete pozrieť naše produkty a prečítať si o nich všetko potrebné.

Môžete sa tiež pozrieť na to, čo viac ako 1 000 zákazníkov zo Slovenska zanechalo ako recenzie na naše produkty :) Všetky produkty z ponuky sú v našom sklade na Slovensku a sú odosielané do 48 hodín :)

Môžete si našu ponuku na stránke pozrieť tu: ТU

👇 Alebo kliknutím na tlačidlo nižšie 👇
📌 100% vrátenie peňazí - žiadne otázky 📝
Od roku 2021 máme politiku „všetko pre zákazníka“. To znamená, že ak nie je zákazník spokojný so svojimi produktami, ponúkame úplné vrátenie peňazí :)

„Cieľ nad rámec zisku: Aký má naša značka vplyv“

V InaEssentials veríme v odmenu komunitám, ktoré nás podporili. Preto sme hrdí na to, že môžeme členom menšinových skupín ponúknuť pracovné príležitosti, čím im pomáhame podporovať ich živobytie a poskytujeme im lepšiu budúcnosť. Výberom našich bio produktov zlepšujete nielen svoje zdravie a krásu, ale pozitívne ovplyvňujete aj životy iných. Pridajte sa k nám urobiť zmenu ešte dnes.