MAGICKÝ RUŽOVÝ ŠAMPÓN PRE SUCHÉ A POŠKODENÉ VLASY - s obsahom najdrahšieho oleja na svete

Magický ružový šampón pre suché a poškodené vlasy

Každý túži po krásnych a zdravých vlasoch. InaEssentials je tu, aby vám poskytla vysokokvalitnú prírodnú starostlivosť. Náš ružový šampón je jedinečný svojim zložením a obsahom najdrahšieho oleja na svete – ružového oleja.

Ružový šampón InaEssentials je pre tých, ktorí hľadajú produkt bez parabénov, sulfátov, umelých vôní a farbív. A pre tých, ktorí túžia po regeneračnom, revitalizačnom a výživnom produkte.

A aké sú jeho kľúčové ingrediencie?

InaEssentials Ružový šampón kombinuje organický ružový olej s arganovým olejom, makadamiovým olejom a babasovým olejom na revitalizáciu vlasov, vyhladzuje ich a posilňuje, pomáha minimalizovať lámanie a padanie. Náš šampón, obohatený o vitamíny A, E, D-panthenol a výťažok z viniča na výživu vlasovej pokožky, vlasy jemne čistí a zároveň prirodzene omladzuje, vďaka čomu sú svieže a zdravé.

Magický ružový šampón pre suché a poškodené vlasy

Toto je najlepšia kombinácia, ktorú môžete svojim vlasom poskytnúť po horúcom letnom období, keď vaše vlasy boli veľmi často vystavované slnku a slanej vode. Preto vaše vlasy potrebujú dodatočnú regeneráciu a revitalizáciu.

Starostlivosť môže byť s InaEssentials taká jednoduchá. Ponúkame vám tú najlepšiu starostlivosť len v 1 fľaši! Nepotrebujete nič viac ako náš Ružový šampón a vaše vlasy budú opäť žiariť.

 

Kúpte si tento zázrak teraz so špeciálnou 40% ZĽAVOU. Nezmeškajte to, zľavy nebudú trvať večne.

InaEssentials Ružový šampón pre SUCHÉ a POŠKODENÉ vlasy

📌100% vrátenie peňazí – žiadne zbytočné otázky 📝

Od roku 2021 platí zásada „zákazník má vždy pravdu“. To znamená, že ponúkame plnú náhradu, ak nie ste spokojní s vašimi produktmi.

1 komentár

  • Úprimne, úplne s radosťou a čistým svedomím Vám chcem zazdieľať svoju spätnú väzbu a zážitok s vašimi produktmi a prístupom. Málo kde som sa stretla s takým expresným a komunikačným zážitkom ako u vás, strašne si vážime, že určite napriek neskutočnému množstvu objednávok a zákazníkom pristupujete ku každému veľmi individuálne a ste naozaj vEľmi sčítaní tím, pretože viete poradiť, doporučiť a vysvetliť. Ďakujem za váš výber a prístup. Výber produktu vďaka vašmu poradenstvu je brnkačka, čo sa týka produktu samotného, úprimne som mala zo začiatku pochybnosti nakoľko šampón vôbec nepení tak ako som zvyknutá pri komerčných značkách umelých produktov. Neskutočne krásna vôňa, ja som ten typ človka, ktorý si hneď vlasy po umytí fénuje a čakala som, že to bude mať dopad, ale pri Vašom šampóne nie je ani poznať, že by sa moje vlasy ničili a opotreovbalo a doslova tú hrivu čo mám na sebe mám len vďaka Vám ! Ďakujem, milujem !

    Laura

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené