Rodina, ktorá vyrába liečivú kozmetiku na problémy s akné a ekzémom, ktorá pomáha čoraz väčšiemu počtu ľudí v Európe

Rodina, ktorá vyrába liečivú kozmetiku na problémy s akné a ekzémom, ktorá pomáha čoraz väčšiemu počtu ľudí v Európe

Ako používať produkty InaEssentials Reading Rodina, ktorá vyrába liečivú kozmetiku na problémy s akné a ekzémom, ktorá pomáha čoraz väčšiemu počtu ľudí v Európe 4 minutes Next Ako rodinná značka pomáha pri boji s akné, ekzémom, lupinami a zápalom ďasien

INAESSENTIALS

InaEssentials je malý rodinný podnik, ktorý sa venuje ekologickému poľnohospodárstvu od roku 2000. Vtedy sme sa ja a môj manžel rozhodli rozhodli začať s ekologickým poľnohospodárstvom ako úplní amatéri, bez skúseností, no mali sme však jasnú víziu. Od vzniku našej firmy sme prekonali mnoho ťažkých skúšok, no nevzdávali sme sa. Dnes čerpáme z našich dlhoročných skúseností a s pomocou našich troch detí naše produkty zdokonaľujeme a neustále napredujeme. Spoločnými silami sa lokálna značka InaEssentials založená v roku 2019 rozšírila už do 6 krajín.

 

POVIEME VÁM PRÍBEH... 

História značky Inaessentials sa začala dávno pred rokom 2019. V roku 2011 naše produkty začalo skúsať množstvo našich priateľov, ktorí boli nadšení z levanduľovej vody a jej účinkov. Pamätám si ako mi kamarátka priniesla ako znak vďaky domáci koláč, keďže jej dcére levanduľová voda pomohla výrazne zlepšiť pleť pred promóciami.


Odvtedy sme sa snažili ponúkať ľuďom naše produkty - no nevedeli sme ako osloviť väčší počet ľudí. Našťastie náš syn Vasiľ ktorý študoval vo Veľkej Británii (Reading University) vytvoril v roku 2019 prvú stránku pre Inaessentials na Facebooku a ukázal nám spôsob akým môžeme naše produkty prezentovať ľuďom. Zo začiatku sa nedostavil skoro žiadny efekt, keďže sme na reklamu dávali približne 15
libier denne a mali sme 1 až 2 objednávky. Po pár dňoch niekto napísal komentár pod jeden z našich príspevkov, ako mu náš produkt výrazne pomohol s kožnými problémami. Po mesiaci mal náš prvý príspevok viac než 20 pozitívnych komentárov, čo znamenalo značný nárast dopytu.  

 

Pozrite si najlepšiu ponuku s týmto produktom TU

 

Dovolili sme si spustiť ďalšie 2 príspevky s reklamami a stalo sa to isté. Môj manžel mi stále hovoril, aký je náš syn marketingový génius, ale hlavným dôvodom prečo nám ľudia verili nebol marketing, ale to že sme k nim boli úprimní a otvorení.

ROK 2020 A 6 NOVÝCH KRAJÍN 

Koncom roka 2019 sme vedeli, že pracujeme s niečím veľkým. Každodenné telefonáty od spokojných zákazníkov, stovky správ každý týždeň a obrovský záujem bulharských médií, nehovoriac o ocenení “Organický farmár roka”. Naši známi nám odporučili skúsiť rozšírenie predaja našich výrobkov do viacerých krajín v Európe, čo bola pre nás nepredstaviteľná vec. Postupne sme však začali s predajom našich produktov v iných krajinách. Prvou krajinou bolo Nemecko a ostali sme príjemne prekvapení. Mesačné výsledky v Nemecku boli rovnaké ako ročné výsledky v Bulharsku.


Pozrite si najlepšiu ponuku s týmto produktom TU

Keďže tento model fungoval, rozhodli sme sa podstúpiť risk a investovali sme všetko, čo sme doposiaľ získali do stratégie vstupu na nové trhy. A tak sa zrodila značka INAESSENTIALS. Veľká Británia, Nemecko, Rakúsko, Rumunsko a Grécko nasledovali Bulharsko, oslovili sme množstvo ľudí v mnohých krajinách. 

Bol to pre nás splnený sen, no taktiež sme začali pociťovať obrovskú zodpovednosť. Naša priorita je udržať kvalitu služieb. Dodnes odpovedáme na všetky správy na sociálnych sieťach a na e-maily, pretože veríme, že osobný prístup je dôležitý.

ČO DÁVAME NASPÄŤ

Neberieme všetko čo dostávame ako samozrejmosť a neustále sa snažíme pomáhať. V súčasnosti podporuje viac než 30 rodín tým, že mnohé z našich pozemkových činností nemechanizujeme, ale robíme ich ručne aby sme im mohli poskytnúť prácu. Väčšina našich rastlín sa stále zbiera ručne. Zamestnávame viac než 100 ľudí na ručné zbieranie ruží.

VŠETKO PRE ZÁKAZNÍKOV

Ak ste v súčasnosti našim zákazníkom, alebo ste akurát objavili našu značku, bude pre nás znamenať veľa, ak nám dáte šancu a vyskúšate naše produkty TU

Pripravili sme si pre vás prekvapenie, a to - zľavový kód pri príležitosti prekročenia hranice 200 000 tisíc zákazníkov v celej Európe s 15% zľavou na vašu prvú objednávku a to: 200ina

Našu webovú stránku a produkty si môže pozrieť na : www.inaessentials.sk 

 

👇 Alebo kliknutím na tlačidlo nižšie 👇
📌 100% vrátenie peňazí - žiadne otázky 📝
Od roku 2021 máme politiku „všetko pre zákazníka“. To znamená, že ak nie je zákazník spokojný so svojimi produktami, ponúkame úplné vrátenie peňazí :)

„Cieľ nad rámec zisku: Aký má naša značka vplyv“

V InaEssentials veríme v odmenu komunitám, ktoré nás podporili. Preto sme hrdí na to, že môžeme členom menšinových skupín ponúknuť pracovné príležitosti, čím im pomáhame podporovať ich živobytie a poskytujeme im lepšiu budúcnosť. Výberom našich bio produktov zlepšujete nielen svoje zdravie a krásu, ale pozitívne ovplyvňujete aj životy iných. Pridajte sa k nám urobiť zmenu ešte dnes.