Tajomstvo, ktoré odkrýva spôsob, ako si pomôcť v boji proti lupinám a seborei

Je veľmi dôležité cítiť sa pohodlne vo svojej koži! Ak vám v tom prekáža seborea, užiť si každú chvíľu života je mimoriadne náročná úloha.

Seborea a seboroická dermatitída sú kožné ochorenia, ktoré vedú k narušeniu normálnych funkcií mazových žliaz kože. Príznaky zahŕňajú mastné vlasy, odlupovanie pokožky hlavy, lupiny, zápaly. Tieto stavy nepochybne spôsobujú svrbenie pokožky hlavy a pokožky tela, nepekný vzhľad vlasov a spôsobujú, že sa celkovo cítime dosť nepríjemne.

Lupiny a seborea sú problémy, ktoré možno poznáte, možno ste s nimi zvádzali dlhý, únavný a tvrdý boj a možno ste oslovili aj lekárov či užívali množstvo liekov. Bohužiaľ, bežné lieky, šampóny, séra a doplnky výživy ponúkajú dočasné riešenie, liečia symptómy a nie primárny zdroj a pôvod problému.

My v InaEssentials vieme, že prírodné zložky v bio a organických produktoch sú tie, ktoré ponúkajú účinnú pomoc pre každý problém, pretože príroda je skutočne štedrá, pokiaľ ide o bylinky a ich liečivé vlastnosti.

Organická voda zo šalvie proti lupinám a na seboreu

 

bio-voda-salvia-inaessentials

 

Šalvia je jednoducho skutočná sila prírody v boji so seboreou, seboroickou dermatitídou a lupinami. Naša organická šalviová voda má úžasné vlastnosti, ktoré účinne bojujú proti lupinám a seborei. Skutočnosť, že trváme na plne organickom pestovaní a primárnej destilácii čerstvých kvetov a to aj dodržujeme, umožňuje zachovať všetky živiny v maximálnej možnej miere, keďže pochádzajú priamo z prírody.

Šalvia je skvelá na vlasy a vlasovú pokožku – je mimoriadne bohatá na vitamíny A, B a C, draslík, vápnik a ďalšie mikro a makroživiny. O jej blahodarných účinkoch svedčia stovky našich spokojných zákazníkov - navracia vlasom silu a lesk, pomáha znižovať tvorbu kožného mazu a spomaľuje mastenie vlasovej pokožky. 

Kvalita organickej vody zo šalvie od InaEssentials

Našu organickú vodu zo šalvie odporúčame na každodenné použitie. Stačí ju výdatne nastriekať ku korienkom vlasov a minútu až dve jemne vmasírovať končekmi prstov. Voda sa za pár minút vyparí a nezanechá žiadny nepríjemný zápach, ale potrebné aktívne zložky sa vstrebú do pokožky hlavy.

Pri pravidelnom používaní našej organickej šalviovej vody budete pozorovať celkové zlepšenie stavu pokožky hlavy s dlhodobým účinkom. Vitamíny a minerály v organickej šalviovej vode InaEssentials aktívne prispievajú k upokojeniu pokožky hlavy. Sami uvidíte, že svrbenie sa po pár použitiach zníži a lupiny budú čoskoro len nepríjemnou spomienkou. Začervenanie na pokožke hlavy zmizne a vy spozorujete silnejšie a pevnejšie vlasové korienky a budete si môcť užívať svoje krásne a zdravé vlasy.

Prírodná, bio, organická 

 

inaessentials-rodina

 

Toto sú len niektoré prívlastky, ktoré patria našej organickej šalviovej vode. V InaEssentials pracujeme mimoriadne tvrdo na tom, aby sme ponúkali iba vysoko kvalitné, prírodné a čisté produkty, bez chemikálií, bez silikónov a bez akýchkoľvek umelých prísad. Do celého procesu vkladáme našu lásku, srdce a plnú pozornosť – od zasadenia byliniek do našej úrodnej bulharskej pôdy, cez pestovanie a destiláciu až po finálny produkt, ktorý ponúkame, starostlivo zabalený v recyklovateľnej fľaši a bez testovania na zvieratách. Organická voda zo šalvie od InaEssentials je vyrobená presne takto – jednoducho a čisto.

Snažíme sa poskytnúť vám okamžitú a dlhotrvajúcu pomoc pre váš stav v jedinom produkte, pretože si zaslúžite zdravé a krásne vlasy! Zaslúžite si cítiť sa pohodlne a nádherne! Pamätajte, že príroda nám dala všetko, čo potrebujeme. A my sme dobrí v tom, že to dokážeme využívať – dôverujte nám a my vás nesklameme!

 

Šalviovú vodu a ostatné samostatné pleťové vody (neplatí na sety a iné druhy produktov) TERAZ môžete získať s 20% ZĽAVOU s použítím kódu SBlog20 na www.inaessentials.sk

Pozrite si naše ďalšie produkty z našich rodinných polí, ktoré majú skvelé účinné schopnosti, tu: www.inaessentials.sk

ALEBO
👇 Kliknite tu 👇

📌 100% vrátenie peňazí - žiadne zbytočné otázky 📝

Od roku 2021 sa držíme hesla „Všetko pre zákazníka“. To znamená, že ak nie je zákazník spokojný so svojimi produktami, ponúkame výmenu produktu alebo vrátenie peňazí. :)

Počet komentárov: 2

  • Ďakujem, že som Vás našla. Vďaka Vám sa moja pokožka ukľudnila, pravidelne používam šalviový sprej a naozaj za mňa áno 100% spokojnosť. Vaš zákaznícky servis je naozaj na veľkej úrovni :) Teším sa na našu spoločnú cestu ! Ešte raz ďakujem, ste moja záchrana.

    Ždenka
  • Neviem, či nájdem dosť vhodné slová aby som vam poďakovala. Môj manžel trepel niekoľko rok výraznými mastnými lupinami, zo začiatku nemohol nosiť nič čierne nakoľko to z neho padalo, časom som ani ja nemohla nosiť nič tmavé pretože zanechával čoraz viac výrazné stopy po sebe. Stav sa stále zhoršoval a každá nová kozmetika bola ešte horšia a horšie aj tomu pripisujem to zhoršenie. Nikdy nezabudnem ako náhodou som natrafila na Vašu reklamu a povedala som si posledný pokus ! Buď alebo ! Už druhým rokom sme vaši verní zákazníci a vidíme ako rastiete a pomáhate ľudôm na okolo, tak ako ste pomohli nám či už s lupinami alebo po psychcikej stránke. Už nemusím mať obavy ani ja ani môj manžel, že niekde po sebe zanechá stopy ! Pokožka nesvrbí, lupiny nie sú. Vaša značka je u nás doma ako jediná stála. Časom sme skúsili aj iné produkty a ste vždy naša prvá pomoc ! A výborná prevencia 10/10

    Karolína

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené

Hodnotiace medaily Judge.me

Judge.me Diamond Monthly Record Shop medal
Judge.me Gold Authentic Shop medal
Judge.me Gold Transparent Shop medal
Judge.me Top 250 Trending Shops medal
Judge.me Top 1% Shops medal