Tajomstvo, ktoré odkrýva spôsob, ako si pomôcť v boji proti lupinám a seborei

Tajomstvo, ktoré odkrýva spôsob, ako si pomôcť v boji proti lupinám a seborei

Je veľmi dôležité cítiť sa pohodlne vo svojej koži! Ak vám v tom prekáža seborea, užiť si každú chvíľu života je mimoriadne náročná úloha.

Seborea a seboroická dermatitída sú kožné ochorenia, ktoré vedú k narušeniu normálnych funkcií mazových žliaz kože. Príznaky zahŕňajú mastné vlasy, odlupovanie pokožky hlavy, lupiny, zápaly. Tieto stavy nepochybne spôsobujú svrbenie pokožky hlavy a pokožky tela, nepekný vzhľad vlasov a spôsobujú, že sa celkovo cítime dosť nepríjemne.

Lupiny a seborea sú problémy, ktoré možno poznáte, možno ste s nimi zvádzali dlhý, únavný a tvrdý boj a možno ste oslovili aj lekárov či užívali množstvo liekov. Bohužiaľ, bežné lieky, šampóny, séra a doplnky výživy ponúkajú dočasné riešenie, liečia symptómy a nie primárny zdroj a pôvod problému.

My v InaEssentials vieme, že prírodné zložky v bio a organických produktoch sú tie, ktoré ponúkajú účinnú pomoc pre každý problém, pretože príroda je skutočne štedrá, pokiaľ ide o bylinky a ich liečivé vlastnosti.

Organická voda zo šalvie proti lupinám a na seboreu

 

Pozrite si produkt TU

Šalvia je jednoducho skutočná sila prírody v boji so seboreou, seboroickou dermatitídou a lupinami. Naša organická šalviová voda má úžasné vlastnosti, ktoré účinne bojujú proti lupinám a seborei. Skutočnosť, že trváme na plne organickom pestovaní a primárnej destilácii čerstvých kvetov a to aj dodržujeme, umožňuje zachovať všetky živiny v maximálnej možnej miere, keďže pochádzajú priamo z prírody.

Šalvia je skvelá na vlasy a vlasovú pokožku – je mimoriadne bohatá na vitamíny A, B a C, draslík, vápnik a ďalšie mikro a makroživiny. O jej blahodarných účinkoch svedčia stovky našich spokojných zákazníkov - navracia vlasom silu a lesk, pomáha znižovať tvorbu kožného mazu a spomaľuje mastenie vlasovej pokožky. 

Kvalita organickej vody zo šalvie od InaEssentials

Našu organickú vodu zo šalvie odporúčame na každodenné použitie. Stačí ju výdatne nastriekať ku korienkom vlasov a minútu až dve jemne vmasírovať končekmi prstov. Voda sa za pár minút vyparí a nezanechá žiadny nepríjemný zápach, ale potrebné aktívne zložky sa vstrebú do pokožky hlavy.

Pri pravidelnom používaní našej organickej šalviovej vody budete pozorovať celkové zlepšenie stavu pokožky hlavy s dlhodobým účinkom. Vitamíny a minerály v organickej šalviovej vode InaEssentials aktívne prispievajú k upokojeniu pokožky hlavy. Sami uvidíte, že svrbenie sa po pár použitiach zníži a lupiny budú čoskoro len nepríjemnou spomienkou. Začervenanie na pokožke hlavy zmizne a vy spozorujete silnejšie a pevnejšie vlasové korienky a budete si môcť užívať svoje krásne a zdravé vlasy.

Prírodná, bio, organická 

inaessentials-rodina

 

Toto sú len niektoré prívlastky, ktoré patria našej organickej šalviovej vode. V InaEssentials pracujeme mimoriadne tvrdo na tom, aby sme ponúkali iba vysoko kvalitné, prírodné a čisté produkty, bez chemikálií, bez silikónov a bez akýchkoľvek umelých prísad. Do celého procesu vkladáme našu lásku, srdce a plnú pozornosť – od zasadenia byliniek do našej úrodnej bulharskej pôdy, cez pestovanie a destiláciu až po finálny produkt, ktorý ponúkame, starostlivo zabalený v recyklovateľnej fľaši a bez testovania na zvieratách. Organická voda zo šalvie od InaEssentials je vyrobená presne takto – jednoducho a čisto.

Snažíme sa poskytnúť vám okamžitú a dlhotrvajúcu pomoc pre váš stav v jedinom produkte, pretože si zaslúžite zdravé a krásne vlasy! Zaslúžite si cítiť sa pohodlne a nádherne! Pamätajte, že príroda nám dala všetko, čo potrebujeme. A my sme dobrí v tom, že to dokážeme využívať – dôverujte nám a my vás nesklameme!

 

Šalviovú vodu a ostatné samostatné pleťové vody (neplatí na sety a iné druhy produktov) TERAZ môžete získať s 20% ZĽAVOU s použítím kódu SBlog20 na www.inaessentials.sk

Pozrite si naše ďalšie produkty z našich rodinných polí, ktoré majú skvelé účinné schopnosti, tu: www.inaessentials.sk

ALEBO
👇 Kliknite tu 👇

„Cieľ nad rámec zisku: Aký má naša značka vplyv“

V InaEssentials veríme v odmenu komunitám, ktoré nás podporili. Preto sme hrdí na to, že môžeme členom menšinových skupín ponúknuť pracovné príležitosti, čím im pomáhame podporovať ich živobytie a poskytujeme im lepšiu budúcnosť. Výberom našich bio produktov zlepšujete nielen svoje zdravie a krásu, ale pozitívne ovplyvňujete aj životy iných. Pridajte sa k nám urobiť zmenu ešte dnes.