ZABUDNITE na vypadávanie vlasov a PAMÄTAJTE SI prírodný žihľavový šampón od InaEssentials

 Prírodný-Žihľavový-Šampón-Proti-Vypadávaniu-Vlasov

Poďme hovoriť o vlasoch

Pre väčšinu ľudí sú vlasy súčasťou ich identity a my s tým súhlasíme. Veľa vecí je dôležitých, pokiaľ ide o naše telo a vzhľad, ale naše vlasy sú na vrchole zoznamu. Chceme, aby boli zdravé, lesklé a objemné. Nehľadajte ďalej, pretože vaše vlasové ciele sa môžu jednoducho zhodovať s naším produktom.

Prírodný žihľavový šampón InaEssentials

Je to čistá receptúra vyrobená z prírodných a certifikovaných organických zložiek. Spája výťažok zo žihľavy, organický medovkový olej, organický mätový olej a arganový olej na posilnenie vlasového vlákna, stimuláciu rastu a taktiež aktívne pôsobí proti vypadávaniu vlasov. Náš šampón, obohatený o vitamíny A, E, B3, D-panthenol, ako aj sójové a pšeničné proteíny, ktoré vyživujú a stimulujú pokožku hlavy, jemne čistí, pričom prirodzene posilňuje štruktúru vlasov, vďaka čomu sú svieže a zdravé.

Prírodný-Žihľavový-Šampón-Proti-Vypadávaniu-Vlasov

Bojuje proti vypadávaniu vlasov

Prírodný žihľavový šampón InaEssentials revitalizuje vlasy od korienkov po končeky a zabraňuje ich vypadávaniu. Posilňuje vlasy, dodáva im vitalitu a lesk, stimuluje rast. 

✔️Pre normálne až slabé vlasy
✔️ Bez parabénov
✔️ Bez sulfátov
✔️ Bez umelých vôní
✔️ Bez umelých farbív
✔️ 100% potešenie

 

Čo spôsobuje vypadávanie vlasov?

Rodinná anamnéza (dedičnosť). Najčastejšou príčinou vypadávania vlasov je dedičný stav, ktorý sa spája so starnutím.

Hormonálne zmeny a zdravotné stavy. Rôzne stavy môžu spôsobiť vypadávanie vlasov, vrátane hormonálnych zmien v dôsledku tehotenstva, pôrodu, menopauzy a problémov so štítnou žľazou.

Lieky a doplnky. Vypadávanie vlasov môže byť vedľajším účinkom určitých liekov, ako sú lieky používané na rakovinu, artritídu, depresiu, srdcové problémy, dnu a vysoký krvný tlak.

Veľmi stresujúca udalosť. Mnoho ľudí pociťuje všeobecné rednutie vlasov niekoľko mesiacov po fyzickom alebo emocionálnom šoku.

Účesy a kúry. Nadmerné kaderníctvo alebo účesy, ktoré vám vlasy sťahujú, ako sú vrkôčiky alebo kučery, môžu spôsobiť vypadávanie vlasov.

 

Urobte to jednoducho s naším PRÍRODNÝM a 100% účinným RIEŠENÍM.

Vymeňte svoj konvenčný šampón plný aditív a konzervačných látok za našu tajnú zbraň, prírodný žihľavový šampón, ktorý ZARUČUJE jeho úspech proti vypadávaniu vlasov.

Prečo je náš šampón ideálny? Vyskúšajte to na vlastnej koži a vychutnajte si to čaro…

Chcem to vyskúšať!

 

Naše šampóny sú určené nielen na umývanie vlasov, ale umývajú aj vaše problémy!

Ukončite všetky bláznivé vlasové experimenty ešte DNES a ospravedlňte sa svojim vlasom tým, že im poskytnete tú najlepšiu starostlivosť, akú môžu dostať s našimi úžasnými ZĽAVAMI!
ZĽAVA až 40 % na rôzne balíčky vlasovej starostlivosti, ktoré uspokoja a splnia vaše potreby a zmysly.

Môžeme vás pokúšať? Máme pre vás sadu 3 produktov na vlasy, ktoré si zamilujete! Poponáhľajte sa a choďte TERAZ na našu webovú stránku, a získajte to najlepšie pre seba!

Promo set s 3 šampónmi + kondicionér ZDARMA 

Set proti vypadávaniu vlasov 

Sada 3 prírodných šampónov 

Set pre suché a poškodené vlasy 

Set proti lupinám 

Ak potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na: inaessentials.sk@gmail.com a my vám radi pomôžeme urobiť to najlepšie rozhodnutie.

InaEssentials-slovensko

% 100 % vrátenie peňazí – žiadne zbytočné otázky 📝

Od roku 2021 platí zásada „zákazník má vždy pravdu“. To znamená, že ponúkame plnú náhradu, ak nie ste spokojní s vašimi produktmi.

Počet komentárov: 2

  • Dobrý deň
    Mam problém s extrémnym vypadavanim vlasov. Už po pár dňoch používania šampónu vidím rozdiel vypadne mi pár vlasov pri česaní ale žiadne chumáče vlasov ako to bolo doteraz určite budem používať dlhodobo nech trochu zhustnú a dorastu na niektorých miestach kde vypadali úplne

    Adriana
  • Tento šampón mi viditeľne pomohol v boji s vypadávajúcimi vlasmi. Žiadny iný šampón si už nekúpim len ten Váš! Ďakujem

    Anna

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené