Vypadávanie vlasov a mastné vlasy – máme prírodné riešenie „žihľavovú vodu“

InaEssentials Slovensko

InaEssentials je naša rodinná značka. Pestujeme bio plodiny a bylinky a spracovávame ich tak, aby sme vytvorili 100% prírodnú bio kozmetiku. Volám sa Veselina Ralcheva a som majiteľkou značky, ktorú riadim so svojou rodinou. Vďaka InaEssentials som v roku 2020 vyhral cenu „Ekologický farmár roka“. Spolu s mojimi 3 deťmi a manželom som dokázal premeniť InaEssentials z malej rodinnej firmy na známu značku v Európe, ktorá oslovila viac ako 500 000 zákazníkov za menej ako 2 roky.


NAJŽIADANEJŠÍ PRODUKT OD INAESSENTIALS

Odkedy sme s deťmi vytvorili náš rodinný internetový obchod, mohli sme pomôcť mnohým ľuďom s našimi organickými produktmi. Naša organická levanduľová voda sa ukázala ako jeden z najlepších prírodných produktov proti akné a je obľúbená vo všetkých krajinách EÚ, v ktorých pôsobíme. Dlho to bol náš „Bestseller“. Nič sa však nevyrovná najžiadanejšiemu produktu InaEssentials - vode z divokej žihľavy proti vypadávaniu vlasov a mastným vlasom!

PRÍBEH VODY Z DIVOKEJ ŽIHĽAVY

Veľa našich klientov nás žiadalo o produkt proti vypadávaniu vlasov a mastným vlasom. Naša rodina vedela o úžasných vlastnostiach vody z divokej žihľavy pri týchto špecifických problémoch. Aby sme však vytvorili tento produkt, museli sme prekonať mnohé prekážky:

1. Žihľava nie je plodina obsahujúca olej ❌

2. Bežná voda zo žihľavy sa veľmi rýchlo kazí ❌

3. Aby sme nazbierali dostatok žihľavy, potrebovali sme na poliach viac ako 200 ľudí ❌

4. Prirodzená aróma produktu je naozaj zlá ❌

Keďže sme o týchto problémoch vedeli, pozorne sme sa na vývoj sústredili a dokázali sme nájsť riešenie pre každý z nich. Úprimne povedané, musíme veľmi pekne poďakovať otcovi a manželovi z našej rodiny Nikolajovi, ktorý dokázal vymyslieť plán výroby, ktorý takmer všetky tieto problémy vyriešil.


VEĽKÝ BOOM OKOLO ŽIHĽAVOVEJ VODY PROTI PADANIU VLASOV A NA MASTNÉ VLASY 

 Náš produkt sme najskôr uviedli na domáci trh v Bulharsku a naším cieľom bolo získať spätnú väzbu skôr, ako ho uvedieme na ďalších trhoch v EÚ. Hneď prvý deň sme však mali na tento produkt viac ako 1 000 objednávok. Za menej ako 2 týždne bolo k produktu pridané množstvo pozitívnych komentárov a za 2 mesiace sme predali celé vyrobené množstvo iba na bulharskom trhu. Obrovský dopyt tu bol naďalej, sezóna žihľavy však pominula.

 ČO NA TENTO PRODUKT HOVORIA NAŠI ZÁKAZNÍCI?

Zistili sme, že vypadávanie vlasov a mastné vlasy sú veľmi bežné problémy. Tiež sme zistili, že žihľavová voda bola ešte lepším nástrojom na zvládnutie týchto problémov, ako sme si pôvodne mysleli. Aktuálne, je naším najlepšie hodnoteným produktom na všetkých trhoch.

    

VEĽKÉ PREKVAPENIE OD INAESSENTIALS

Po vypredaní žihľavovej vody zostala väčšina našich zákazníkov nespokojná, pretože sa im nepodarilo znovu získať produkt, lebo nebol dostupný. Každý týždeň sme dostávali otázky na produkt... a konečne sa VEĽKÉ ČAKANIE skončilo! Podarilo sa nám vyrobiť nové množstvo najžiadanejšieho produktu InaEssentials. A sme radi, že si produkt môžete opäť zakúpiť práve teraz!

Vážime si našich zákazníkov, takže ak ste strávili čas čítaním až sem, radi by sme vás prekvapili 20% zľavou na vašu prvú objednávku z nášho rodinného internetového obchodu s promo kódom: 20ZLV.

📌 100% vrátenie peňazí - žiadne otázky 📝

Od roku 2021 máme politiku „všetko pre zákazníka“. To znamená, že ak nie je zákazník spokojný so svojimi produktami, ponúkame úplné vrátenie peňazí :)

Tu si môžete pozrieť naše produkty: https://www.inaessentials.sk/

👇 Alebo kliknutím na tlačidlo nižšie 👇

Počet komentárov: 38

  • Dobrý deň, ako sama som bola prekvapená, že vypadávanie vlasov sa rapídne zlepšil. Sama som tomu neverila, ale vyskúšala som to a bolo to naozaj tak.Lebo po corone mi extremne začali padať vlasy…. Nevedela som čo mám robiť…. Bola som zúfalá….synovi objednávam z tejto značky pleťové vody na tvár…. Tak som si začala listovať ostatné výrobky… A objednala som si divokú žihlavu za vyskúšanie nič nedám si hovorím. A bolo som milo prekvapená. Vrelo odporúčam. Ďakujem😘😘😘

    Lenka
  • Až sa mi chce plakať, keď si spomeniem aké chumáče vlasov som mala pri kaźdom ćesaní a úmývaní ! Ďakujem, že Vaśe reklamy vyskakovali a našla som práve Vás a produkt na môj problém. Z celého srdca vam dakujem, ze mám naspät svoje vlasy ! svoju korunu :) Navždy vasa verná zákaznícka Olina !

    Oĺga
  • Ani som neverila, že takýto zázrak existuje! Po pôrode som sa rozlúčila s polkou vlasov a po covide s tou druhou. Bolo pre mňa nepredstaviteľné, že mám zrazu úzky copík a kde tu vidno prázdne miesto :( na mojom sebavedomí to vôbec nepridalo. Mala som rôzne drahé šampóny a prípravky prázno na hlave a prázdno pomaly v peňaženke. Kamarátka mi kúpila túto vodu a ja som neverial vlastným očiam, neskôr keď som počula sumu tak ani vlastným ušiam ! MILUJEM ! ĎAKUJEM ! Už som Vám navždy verná a zaviazaná. Karin

    Karin
  • Ja som zatiaľ2x použila žihľavový šampón a naozaj pomáha…mám aj foto. Dnes som 1.krát použila ružový, a určite dám vedieť.
    Levandulový som ešte nestihla použiť.
    Z vôd nám pomáha voda zo škumpy vlasatej. No žiaľ voda z borovice obyčajnej nepomáha vôbec a z jedĺe bielej, a to ju používam pravidelne a dosť dlho, pomohla veľmi nepatrne.
    Keďže komentáre upravujete, nemusíte toto uvádzať …nechcem vám robiť negatívnu reklamu…ani si ju za vašu obetavú prácu nezaslúžite…😊❤
    Zároveň by som poprosila poslať ŽIHĽAVOVÚ VODU. Myslím, že to bude dobrý doplnok k šampónom.
    Adresa:
    Anna Bachledová
    Veľký Slavkov 228
    05991 Veľký Slavkov

    Anna Bachledová
  • Zatiaľ používam len 2 týždne, ale vypadávanie vlasov je menšie.

    Martina

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené