Žihľavový hydrolát - Prírodné riešenie proti vypadávaniu vlasov a mastným vlasom

InaEssentials Slovensko

InaEssentials je malá rodinná značka, ktorá sa ekologickému poľnohospodárstvu venuje od roku 2001. Rodina však začala ponúkať svoje ekologické výrobky konečným zákazníkom v roku 2019. Majiteľka značky a matka 3 detí - Veselina Ralcheva získala cenu „Organický farmár roka“ v roku 2020. Spolu so svojimi 3 deťmi a manželom dokázala z InaEssentials urobiť malú rodinnú značku v Európe známou značkou a osloviť 500 000 spokojných zákazníkov do polovice roku 2021.

InaEssentials najžiadanejší produkt

Odkedy sme vytvorili náš rodinný online obchod, mohli sme pomôcť veľkému množstvu ľudí s našimi ekologickými produktami, do ktorých bylinky pestujeme v našom domovskom meste - Panagyurishte (Bulharsko). Naša organická levanduľová voda sa ukázala byť obrovským hitom proti akné, naša škumpová voda je jedným z najlepších prírodných spôsobov, ako sa dočasne vyrovnať s problémami s ďasnami. Veľké množstvo matiek je spokojných s našou rumančekovou vodou, ktorá pomáha pri ekzémoch ich detí. Nič sa však nedá porovnať s aktuálne najžiadanejším produktom InaEssentials - vodou z divej žihľavy proti vypadávaniu vlasov a mastným vlasom, produktom, na ktorý sme hrdí ako na jeden z mála výrobcov na svete.

Príbeh žihľavovej vody

Mnoho zákazníkov nás požiadalo o produkt proti vypadávaniu vlasov a mastnej pokožke. Naša rodina vie mnoho o úžasných vlastnostiach vody z divej žihľavy pre tieto špecifické problémy. Aby sme však produkt mohli vytvoriť, museli sme prekonať mnoho prekážok:

1. Žihľava nie je plodina obsahujúca olej ❌

2. Bežná voda zo žihľavy sa veľmi rýchlo kazí ❌

3. Aby sme nazbierali dostatok žihľavy, potrebovali sme na poliach viac ako 200 ľudí ❌

4. Prirodzená aróma produktu je naozaj zlá ❌

Keďže sme vedeli o týchto problémoch, spolu sme pre každý z nich sme našli riešenie. Úprimne, veľké „ďakujem“ patrí otcovi Nikolajovi, ktorý dokázal prísť s plánom výroby, ktorý do značnej miery vyriešil všetky tieto problémy. Na konci roku 2020 sme pre všetkých našich 13 európskych trhov vyrábali žihľavovú vodu na nasledujúcich 12 mesiacov ... Alebo aspoň to sme si mysleli.

Veľký BOOM okolo vody z divej žihľavy proti vypadávaniu vlasov a mastným vlasom

 Náš produkt sme najskôr uviedli na domáci trh v Bulharsku a naším cieľom bolo získať spätnú väzbu skôr, ako ho uvedieme na ďalších trhoch v EÚ. Hneď prvý deň sme však mali na tento produkt viac ako 1 000 objednávok. Za menej ako 2 týždne bolo k produktu pridané množstvo pozitívnych komentárov a za 2 mesiace sme predali celé vyrobené množstvo iba na bulharskom trhu. Obrovský dopyt tu bol naďalej, sezóna žihľavy však pominula.

Čo hovoria na produkt naši zákazníci?

Zistili sme, že vypadávanie vlasov a mastné vlasy sú veľmi bežné problémy. Tiež sme zistili, že žihľavová voda bola ešte lepším nástrojom na zvládnutie týchto problémov, ako sme si pôvodne mysleli. Aktuálne, je naším najlepšie hodnoteným produktom na všetkých trhoch.

    

Veľké prekvapenie od spoločnosti InaEssentials

Po vypredaní žihľavovej vody zostala väčšina našich zákazníkov nespokojná, pretože sa im nepodarilo produkt znova získať, pretože nebol k dispozícii. Každý týždeň sme dostávali dotazy týkajúce sa produktu ... a konečne sa to DLHÉ ČAKANIE skončilo! Dokázali sme vyrobiť nové množstvo aktuálne najžiadanejšieho produktu InaEssentials. Organická žihľavová voda, pre nás to najlepšie prírodné riešenie pre vypadávanie vlasov a mastné vlasy, je opäť k dispozícii a môžete si produkt vyskúšať hneď teraz.

Vážime si našich zákazníkov, takže ak ste strávili čas čítaním až sem, radi by sme vás prekvapili 20% zľavou na vašu prvú objednávku z nášho rodinného internetového obchodu s promo kódom: 20ZLV.

Tu si môžete pozrieť naše produkty: https://www.inaessentials.sk/

👇 Alebo kliknutím na tlačidlo nižšie 👇


📌 100% vrátenie peňazí - žiadne otázky 📝

Od roku 2021 máme politiku „všetko pre zákazníka“. To znamená, že ak nie je zákazník spokojný so svojimi produktami, ponúkame úplné vrátenie peňazí :)

Počet komentárov: 20

 • Mám skoro všetky a milujem ich od prvého dňa, vždy, keď mám nejaký problém na koži, tak mi pomôžu, hlavne na akné a vyrážky, ďakujem za vás!!

  Ivana
 • žihľavová voda skutočne výborne funguje, po cca 10 dňoch výrazne menej mi padajú vlasy…..Dúfam, že bude po čase k dispozícii aj šampónik, určite by sme ho viaceré privítali……Super sú aj ružová voda – pre mňa a levanduľová vodička pre vnučku – po pár dňoch sa jej pleť s akné výrazne zlepšila…..Držím Vám palce, nech sa darí, skvelá práca !!!!!

  Daniela
 • Dobry den, ja musim pochvalit ze mne produkt pomohol aj ked uz som starsia ale ako deti sme zihlavu pouzvali stale a som rada ze mozem opat!! Prajem vela uspechov

  Vierka Kosicka
 • S pleťovými vodami InaEssentials sme v našej rodine veľmi spokojní. Odporúčame na problematickú a citlivú pleť.

  Katarína Hrmová
 • Voda je veľmi dobra, vonia ako čaj zo žihľavy, čo ja mam rada, účinok ešte neviem, používam ju veľmi krátko. Ale verím, že nesklame tak ako všetky ostatné výrobky. Sú ozaj dobre a účinné.. Za mňa veľká spokojnosť.

  Soňa

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené

Hodnotiace medaily Judge.me

Judge.me Diamond Monthly Record Shop medal
Judge.me Gold Authentic Shop medal
Judge.me Gold Transparent Shop medal
Judge.me Top 100 Trending Shops medal
Judge.me Top 1% Shops medal