Ekzém a ako malá rodinná značka tento problém rieši organickým produktom

Ekzém

Problém, ktorý majú ľudia všetkých vekových kategórií. Veľké značky ponúkajú riešenia, niektoré sú drahšie, iné lacnejšie, no všetky majú jedno spoločné: problém neriešia z dlhodobého hľadiska. V júli 2020 po tom, čo sme urobili niekoľko testov a poslali organickú harmančekovú vodu mnohým našim príbuzným a priateľom s podobnými problémami, zostali sme ohromení tým, že nám všetci začali volať a ďakovať. To bol moment, kedy sme sa rozhodli spustiť náš produkt online.

Našťastie, v tomto bode sme už fungovali ako InaEssentials značka. Naše 3 deti poznali dobre technológie a pomohli nám to rýchlo zrealizovať. Ak sa prenesieme do dnešného dňa, uvidíme, ako sa z neznámeho produktu stala rumančeková voda najvyššie hodnoteným a najúčinnejším čisto organickým a prírodným produktom proti ekzémom z našej ponuky na Slovensku.

Viac o nás

Sme rodinná firma, ktorá sa ekologickému poľnohospodárstvu venuje od roku 2000. Začínali sme ako amatéri, no s veľkým nadšením. Dnes, aj keď sa náš biznis rozrástol, neustále sa snažíme zlepšovať. K takémuto kroku sme pristúpili vo februári 2019, keď sme sa s pomocou našich detí rozhodli uviesť naše produkty na lokálny trh. Nápad, ktorý dnes zožal úspech v celej Európe a vďaka ktorému som bola ja, majiteľka InaEssentials - Veselina Ralcheva,  zvolená za ekologického výrobcu roka.

INAESSENTIALS SLOVENSKO

Začali sme bez očakávaní... Náš syn, Vasil, počas štúdia marketingu a reklamy vytvoril jednoduchú webovú stránku. Rozhodol sa ju otestovať a spustil oznam a reklamu na Facebooku. Na začiatku to nemalo veľký efekt, keďže sme na reklamu minuli 15 eur denne a mali sme 1 alebo 2 objednávky. Všetko sa zmenilo po týždni, keď sa pod príspevkami a produktom na našej stránke začali objavovať komentáre spokojných zákazníkov.

Asi po mesiaci mala naša prvá reklama viac ako 20 pozitívnych komentárov, čo malo obrovský efekt. Rozhodli sme sa spustiť ďalšie 2 reklamy a stalo sa to isté. V jednom momente sme si uvedomili, že nielen starší ľudia, ale aj mamičky s tínedžermi, mamičky s bábätkami, mladí, dospelí a dokonca aj muži kupujú našu organickú rumančekovú vodu proti ekzémom a všetci boli s výsledkami viac než spokojní.

Čo nás špeciálne potešilo...

V istom momente sa harmančeková voda stala hitom medzi matkami, pokiaľ ide o ekzémy ich bábätiek. Ukázalo sa, že veľa detí trpí ekzémom naozaj často a neexistujú takmer žiadne iné čisto prírodné produkty, ktoré by skutočne pomohli. Nehovoriac o organických riešeniach. Náš obľúbený príbeh je od jednej našej zákazníčky s dieťatkom. Jej chlapček mal rozšírený ekzém na nohách a trvalo to už 2-3 týždne a nič nepomáhalo. Po opise produktu sme zákazníčke poslali 2 fľaše zadarmo a konečný výsledok bol ohromujúci.

 

Po 1000 predaných vodách a ani jednej reklamácii sme sa rozhodli zmeniť naše zásady a teraz ponúkame bezplatné vrátenie celej sumy za objednávku, ak sa naše prírodné produkty nedosiahnu Vami požadovaný efekt. Tento krok sa ukázal ako veľmi dobrý pre značku, pretože umožnil novým zákazníkom vyskúšať produkt bez akéhokoľvek rizika.

Dodnes na všetky správy na Facebooku a Instagrame spolu s e-mailami odpovedáme pravidelne, pretože vieme, že osobný prístup je veľmi dôležitý a hoci to vyžaduje veľa času, veríme, že to stojí za to. Dôkazom toho je viac ako 5000 pozitívnych recenzií o našich prírodných produktoch ponúkaných na Slovensku.

V ČOM JE NÁŠ PRODUKT JEDINEČNÝ?

U nás je hlavný rozdiel v tom, že sa o naše organické rumančekové záhrady staráme úplne iným spôsobom. Naša úroda je 2x nižšia ako priemer, no kvalita je neporovnateľná a tú si zákazníci pochvaľujú najviac. Je to spôsobené tým, že napriek tomu, že sme ekologicky certifikovaní výrobcovia z pohľadu produktov, nedáme dopustiť ani na organické hnojivá či postreky. Jediné, čím naše polia ošetrujeme, je náš „tajný“ odvar, ktorý je vyrobený podľa biodynamickej receptúry.

Pri splne vždy nazbierame žihľavu, ktorú potom použijeme ako hlavnú ingredienciu do nášho odvaru. Tento odvar zaženie škodcov a zachováva terapeutické vlastnosti rumančeka, o ktorých sa domnievame, že sa prenášajú do našej rumančekovej vode. Sme presvedčení, že jednou z týchto vlastností je jej jedinečný účinok proti ekzému, ktorý má naša rumančeková voda.

Nezameriavame sa na čísla, ale na to, aby sme mali spokojných a lojálnych zákazníkov. Začali sme s týmto spôsobom uvažovania o našom podnikaní a budeme ho dodržiavať aj naďalej. Ak chcete aj vy vyskúšať našu organickú rumančekovú vodu proti ekzémom, môžete si o nej viac prečítať a kúpiť ju TU.

Momentálne pracujeme s logistickým centrom pri Bratislave a všetky objednávky sú doručované do 36-72 hodín prostredníctvom kuriérov SPS alebo DPD. Ponúkame vám tiež promo kód na zľavu 20 % na jednu objednávku, kód znie: ina20

Poteší nás, ak si pozriete aj ostatné produkty z našej produkcie, ktoré majú tiež úžasné prírodné aj liečivé vlastnosti.

Na našej webovej stránke: www.inaessentials.sk

👇 Alebo kliknutím na tlačidlo nižšie 👇
📌 100% vrátenie peňazí - žiadne zbytočné a zdĺhavé procesy 📝

Od roku 2021 máme politiku „všetko pre zákazníka“. To znamená, že ak nie je zákazník spokojný so svojimi produktami, ponúkame vrátenie peňazí alebo zaslanie iného produktu zadarmo :)

Počet komentárov: 15

 • Tento malý zázrak použivam na ekzém a rozaceu, ale teraz si našla uplatnenie pri liečbe ovčích kiahní. Používam ju miesto tekutého púdru. Chrastičky sa výborne hoja. A neviem, či to súvisí, ale syn sa ani veľmi neškriabe. Spokojnosť 🙂 katarína

  Katarína
 • Mydlá su fantastické rovnako ako všetky ostatné produkty, ktoré od Vás doma máme (takmer všetky vodičky,šampón,kondicionér 😊).Ja na pleť striedam levandulové na akné-ktoré sa už takmer úplne stratilo a rumančkové keď potrebujem “upokojiť” pleť. Ale najviac nám pomohlo žihľavové pre dcérku s atopickým ekzémom.Úplne pekne napení, že sa dá použiť aj na celé jej telo a hneď ako sme ho začali používať, ekzém začal miznúť, prestával svrbieť a konečne sme sa mohli zbaviť hnusnej kortikoidovej masti, za čo Vám patrí moje veľké ĎAKUJEM!! Zostávame verní Vašej značke ❤️

  Miroslava J
 • Jedno veľké WAU a ĎAKUJEM ! Čo sa týka prístupu a komunikácie, niet profesionálnejšieho e-shopu a to naozaj veľa nakupujem. Moja malá dcérka mala nepekný ekzém na rúčke a neskôr sa ocitol aj na tvári, kde sa často stávalo, že si ho rozškrabala, lekárka mi dávala rôzne kortikoidné mastičky, s ktorými som nebola moc stotožnená, ale chcela som pomôcť dcére, až kým mi nevyskočila reklama na túto DOKONALOSŤ, samozrejme moja prvá otázka smerovala k tomu, či môžu produkty používať deti, kde ma promptne informovali. Kúpila som tento produkt s malou ďušičkou nakoľko cena bola bezkonkurenčne nízka. BUM ! Behom týždňa ekzém zmizol, neverím ! Teraz používame vodu preventívne ako náhle vidím suchšie miesto je to moja prvá pomoc a pri zapareninách na ritke, som po ničom inom nesiahla. Ďakujem, skvelý prístup, kvalita a rýchlosť dodania :)

  Janka
 • Voda je perfektná,mám veĺmi suchú pokožku s častými ekzémami a Vaša vodička mi ich pomohla zmierniť a dostať pod kontrolu.Zároveň milujem jej vóňu a hlavne to že je PRÍRODNÁ.
  Za mňa teda veĺká vďaka a držím Vám silno palce,ste super.
  Janka

  Janka
 • Mne po tých ruškach furt niečo vyskakovalo na tvári a táto vodička mi to vždy pekne stiahné a pomôže. odporúčam!

  Majka M.

Pridať komentár

Upozorňujeme, že komentáre musia byť pred publikovaním schválené