Ekzém a ako malá rodinná značka tento problém rieši organickým produktom

Ekzém a ako malá rodinná značka tento problém rieši organickým produktom

Ekzém

Problém, ktorý majú ľudia všetkých vekových kategórií. Veľké značky ponúkajú riešenia, niektoré sú drahšie, iné lacnejšie, no všetky majú jedno spoločné: problém neriešia z dlhodobého hľadiska. V júli 2020 po tom, čo sme urobili niekoľko testov a poslali organickú harmančekovú vodu mnohým našim príbuzným a priateľom s podobnými problémami, zostali sme ohromení tým, že nám všetci začali volať a ďakovať. To bol moment, kedy sme sa rozhodli spustiť náš produkt online.

Produkt si pozrite TU

Pozrite si najlepšiu ponuku s produktom TU

Našťastie, v tomto bode sme už fungovali ako InaEssentials značka. Naše 3 deti poznali dobre technológie a pomohli nám to rýchlo zrealizovať. Ak sa prenesieme do dnešného dňa, uvidíme, ako sa z neznámeho produktu stala rumančeková voda najvyššie hodnoteným a najúčinnejším čisto organickým a prírodným produktom proti ekzémom z našej ponuky na Slovensku.

Viac o nás

Sme rodinná firma, ktorá sa ekologickému poľnohospodárstvu venuje od roku 2000. Začínali sme ako amatéri, no s veľkým nadšením. Dnes, aj keď sa náš biznis rozrástol, neustále sa snažíme zlepšovať. K takémuto kroku sme pristúpili vo februári 2019, keď sme sa s pomocou našich detí rozhodli uviesť naše produkty na lokálny trh. Nápad, ktorý dnes zožal úspech v celej Európe a vďaka ktorému som bola ja, majiteľka InaEssentials - Veselina Ralcheva, zvolená za ekologického výrobcu roka.

INAESSENTIALS SLOVENSKO

Začali sme bez očakávaní... Náš syn, Vasil, počas štúdia marketingu a reklamy vytvoril jednoduchú webovú stránku. Rozhodol sa ju otestovať a spustil oznam a reklamu na Facebooku. Na začiatku to nemalo veľký efekt, keďže sme na reklamu minuli 15 eur denne a mali sme 1 alebo 2 objednávky. Všetko sa zmenilo po týždni, keď sa pod príspevkami a produktom na našej stránke začali objavovať komentáre spokojných zákazníkov.

Asi po mesiaci mala naša prvá reklama viac ako 20 pozitívnych komentárov, čo malo obrovský efekt. Rozhodli sme sa spustiť ďalšie 2 reklamy a stalo sa to isté. V jednom momente sme si uvedomili, že nielen starší ľudia, ale aj mamičky s tínedžermi, mamičky s bábätkami, mladí, dospelí a dokonca aj muži kupujú našu organickú rumančekovú vodu proti ekzémom a všetci boli s výsledkami viac než spokojní.Pozrite si najlepšiu ponuku s týmto produktom 
TU

Čo nás špeciálne potešilo...

V istom momente sa harmančeková voda stala hitom medzi matkami, pokiaľ ide o ekzémy ich bábätiek. Ukázalo sa, že veľa detí trpí ekzémom naozaj často a neexistujú takmer žiadne iné čisto prírodné produkty, ktoré by skutočne pomohli. Nehovoriac o organických riešeniach. Náš obľúbený príbeh je od jednej našej zákazníčky s dieťatkom. Jej chlapček mal rozšírený ekzém na nohách a trvalo to už 2-3 týždne a nič nepomáhalo. Po opise produktu sme zákazníčke poslali 2 fľaše zadarmo a konečný výsledok bol ohromujúci.

Pred a po:


Produkt si pozrite TU

Pozrite si najlepšiu ponuku s produktom TU

Po 1000 predaných vodách a ani jednej reklamácii sme sa rozhodli zmeniť naše zásady a teraz ponúkame bezplatné vrátenie celej sumy za objednávku, ak sa naše prírodné produkty nedosiahnu Vami požadovaný efekt. Tento krok sa ukázal ako veľmi dobrý pre značku, pretože umožnil novým zákazníkom vyskúšať produkt bez akéhokoľvek rizika.

Dodnes na všetky správy na Facebooku a Instagrame spolu s e-mailami odpovedáme pravidelne, pretože vieme, že osobný prístup je veľmi dôležitý a hoci to vyžaduje veľa času, veríme, že to stojí za to. Dôkazom toho je viac ako 5000 pozitívnych recenzií o našich prírodných produktoch ponúkaných na Slovensku.

V ČOM JE NÁŠ PRODUKT JEDINEČNÝ?

U nás je hlavný rozdiel v tom, že sa o naše organické rumančekové záhrady staráme úplne iným spôsobom. Naša úroda je 2x nižšia ako priemer, no kvalita je neporovnateľná a tú si zákazníci pochvaľujú najviac. Je to spôsobené tým, že napriek tomu, že sme ekologicky certifikovaní výrobcovia z pohľadu produktov, nedáme dopustiť ani na organické hnojivá či postreky. Jediné, čím naše polia ošetrujeme, je náš „tajný“ odvar, ktorý je vyrobený podľa biodynamickej receptúry.

Pri splne vždy nazbierame žihľavu, ktorú potom použijeme ako hlavnú ingredienciu do nášho odvaru. Tento odvar zaženie škodcov a zachováva terapeutické vlastnosti rumančeka, o ktorých sa domnievame, že sa prenášajú do našej rumančekovej vode. Sme presvedčení, že jednou z týchto vlastností je jej jedinečný účinok proti ekzému, ktorý má naša rumančeková voda.

Nezameriavame sa na čísla, ale na to, aby sme mali spokojných a lojálnych zákazníkov. Začali sme s týmto spôsobom uvažovania o našom podnikaní a budeme ho dodržiavať aj naďalej. Ak chcete aj vy vyskúšať našu organickú rumančekovú vodu proti ekzémom, môžete si o nej viac prečítať a kúpiť ju TU.

Produkt si pozrite TU

Pozrite si najlepšiu ponuku s produktom TU

Momentálne pracujeme s logistickým centrom pri Bratislave a všetky objednávky sú doručované do 36-72 hodín prostredníctvom kuriérov SPS alebo DPD. Ponúkame vám tiež promo kód na zľavu 20 % na jednu objednávku, kód znie: ina20

Poteší nás, ak si pozriete aj ostatné produkty z našej produkcie, ktoré majú tiež úžasné prírodné aj liečivé vlastnosti.

Na našej webovej stránke: www.inaessentials.sk

👇 Alebo kliknutím na tlačidlo nižšie 👇

 

„Cieľ nad rámec zisku: Aký má naša značka vplyv“

V InaEssentials veríme v odmenu komunitám, ktoré nás podporili. Preto sme hrdí na to, že môžeme členom menšinových skupín ponúknuť pracovné príležitosti, čím im pomáhame podporovať ich živobytie a poskytujeme im lepšiu budúcnosť. Výberom našich bio produktov zlepšujete nielen svoje zdravie a krásu, ale pozitívne ovplyvňujete aj životy iných. Pridajte sa k nám urobiť zmenu ešte dnes.