Predplatné INA! Jún 2024.

Získajte prednostný prístup už teraz.

Zanechajte svoj e-mail nižšie a staňte sa jedným z prvých členov.

Čo je predplatné INA?

1. -50% zľava

Vyberiete si produkty, ktoré chcete dostávať - vždy s 50% zľavou.

2. Dodanie a zrušenie

Môžete si vybrať doručenie každých 30, 45 alebo 60 dní. Odber môžete kedykoľvek zrušiť pomocou 1 tlačidla.

3. Darčeky v hodnote viac ako 100€

V rámci predplatného INA dostávate darčeky v hodnote viac ako 100€ ročne.

4. Osobný účet predplatného

Po predplatení získate účet, z ktorého si môžete sami meniť dátumy, vynechať doručenie a meniť produkty pomocou 1 tlačidla.

Predplatné INA

Všetko, čo potrebujete vedieť:

Predplatné INA si predstavte ako Netflix organickej kozmetiky - ale zdravší pre vás. Môžete si vybrať produkty INA, ktoré chcete, aby vám boli zasielané každých 30, 45 alebo 60 dní.

Ako cenný člen našej rodiny máte 50 % zľavu na produkty v predplatnom počas celého jeho trvania. Môžete si predplatiť ľubovoľné produkty, ktoré chcete ( dokonca je možné si predplatiť aj jeden!).

* Pri objednávkach nad 49 EUR získate dopravu zdarma!
*K predplatnému nemôžete pridať produkt zadarmo.

  • ZĽAVA 50 % na všetky produkty vo vašom predplatnom počas celej doby jeho platnosti.
  • Exkluzívne DARČEKY v celkovej hodnote viac ako 100 € ročne.
  • Osobnú pozornosť a starostlivosť.

Predplatné INA je k dispozícii len dvakrát ročne, v júni a novembri. Obdobie zápisu trvá dva dni alebo kým sa nevyčerpajú všetky dostupné miesta. Mimo týchto období nových členov neprijímame. Naším cieľom je poskytnúť členom našej komunity jedinečný a výnimočný zážitok.

Áno, do predplatného sa môže zapojiť ktokoľvek, ale k dispozícii je len obmedzený počet miest. Celkový počet miest bude oznámený niekoľko týždňov pred otvorením predplatného.

Ak si chcete zabezpečiť predčasný prístup a dostať sa k odberu skôr ako ostatní, zanechajte svoju e-mailovú adresu na nasledujúcom odkaze: https://www.inaessentials.sk/pages/predcasny-pristup-pre-ina-predplatne

Cena vášho personalizovaného predplatného závisí od počtu a typu produktov, ktoré si vyberiete. Všetky vami vybrané produkty však budú k dispozícii za zvýhodnenú cenu 50% z ich bežnej ceny počas celého obdobia predplatného. To znamená, že ušetríte polovicu bežnej ceny za všetky produkty, ktoré si vyberiete do svojho predplateného boxu.

Ak je objednávka nižšia ako 49 EUR, zaplatíte zľavnenú cenu produktov a poštovné. Nevzťahujú sa na vás žiadne ďalšie poplatky ani povinnosti.

Automaticky prostredníctvom debetnej/kreditnej karty alebo služby PayPal. Lehota splatnosti závisí od zvoleného harmonogramu doručovania. Nie je potrebné platiť za všetky nadchádzajúce mesiace vopred, ale len za prvú zásielku v čase predplatného. Náklady na každé ďalšie doručenie sa automaticky odpočítajú z vašej karty tesne pred dátumom doručenia.

Cena za doručenie a platba:

Pri objednávkach do 48.99 EUR:

- Kuriér Packeta - 3,99€.

Pri objednávkach nad 49 € - Doprava ZDARMA :)

Platby sú prijímané len debetnou/kreditnou kartou alebo prostredníctvom služby PayPal.

Chápeme, že niektorí z vás uprednostňujú možnosť platby na dobierku, ale žiaľ, v súčasnosti náš systém predplatného nepodporuje platby v hotovosti. Urobíme všetko pre to, aby sme vaše želanie v budúcnosti splnili.

Všetky prvé predplatené balíky sa odosielajú ihneď po dokončení objednávky. Ďalšie zásielky sa zasielajú podľa obdobia doručenia, ktoré ste si vybrali. Všetky balíčky sa odosielajú v pracovný deň.

1. Uzamknutie stránky:

V deň otvorenia predplatného sa stránka uzamkne o 12:00. Tí, ktorí zanechali svoje e-maily pre predčasný prístup (https://www.inaessentials.sk/pages/predcasny-pristup-pre-ina-predplatne), dostanú v ten istý deň e-mailom tajné heslo. S týmto heslom sa môžu prihlásiť na stránku a získať prístup k Predplatnému.

2. Odomknutie stránky:

O 19:00 odomkneme webovú stránku pre všetkých. Ak sú ešte voľné miesta, ktokoľvek sa môže pripojiť k predplatnému. Počas nášho prvého spustenia v januári bolo počas predčasného prístupu obsadených 70 % miest. Preto vám odporúčame zanechať svoju e-mailovú adresu vo formulári pre predčasný prístup, ktorý je k dispozícii TU. Predplatné sa uzavrie, kým sa nezaplnia všetky dostupné miesta alebo 2 dni po otvorení.

Môžete si vybrať:

  • Každých 30 dní
  • Každých 45 dní
  • Každých 60 dní

Po dokončení prvej objednávky predplatného sa automaticky aktivuje osobný predplatiteľský účet. Toto konto vám umožňuje jednoducho spravovať predplatné, napríklad upravovať produkty alebo dni doručenia, vynechať doručenie alebo zrušiť odber. Dostanete e-mail s ďalšími informáciami o svojom konte.

Ak sa chcete prihlásiť do svojho účtu, prejdite na našu webovú stránku a v ponuke kliknite na " INA Predplatné" a potom vyberte " Predplatiteľský účet". Zadajte svoj e-mail a kód, ktorý vám bol zaslaný e-mailom alebo SMS.

Môžete :) Produkty alebo dni doručenia môžete vždy upraviť zo svojho účtu predplatného. Umožňuje vám vynechať doručenie (zostávate predplatiteľom), zmeniť deň doručenia (ak ste napríklad na dovolenke!) alebo zrušiť odber jedným kliknutím. Dúfame, že s nami zostanete dlho! ❤️

Nie, zľavové kódy sa na objednávky predplatného nevzťahujú.

Neváhajte kontaktovať oddelenie starostlivosti o zákazníkov TU. Radi vám kedykoľvek pomôžeme.